Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Combzoknit harisnyával?

Combzoknit harisnyával?

Figyelt kérdés
Van olyan lány, aki sűrűn hord szoknyát és a harisnyára combzoknit is húz? Milyen színű/vastag harisnyával milyen combzoknit vesznek? Tudtok stílusos outfiteket így linkelni?

2019. jan. 14. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Elég ribizlis benyomást kelt összhatásilag.
2019. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Én viszonylag sokszor hordok combzoknit harisnyára ráhúzva.

Altalában fekete 40 denes harisnyára veszek fel valami egyszerű fekete pamut vagy bordázott anyagú combzoknit.

De összel nekem elég egy sima kb 20 denes fekete nejlon harisnya is és arra veszem fel a combzoknit.

Van 1-2 mintás darabom is.

Pl ez a denevéres

[link]



Általában combközépig érő ruhákkal szoktam hordani. De van hogy hosszú, bokáig érő szoknyához/ruhához is felveszem mert melegít.


Ugyan ezekkel ruhákkal szoktam hordani (Pluszban Martens vagy New rock esetleg Demonia bakanccsal)

[link]

[link]

[link]


Szerintem a combzokni egyáltalán nem ribis ha az ember kultúrált ruhát vesz fel hozzá és nem seggvonalig érő tapadós mini szoknyát.

2019. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!