Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy teljesen...

Szerintetek egy teljesen fehér fehérnemű összeállítás (csipkés body, combfix, cipő, nyaklánc) lehet szexi, vagy túlságosan "menyasszonyos"?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
6%

Inkább fekete, az szexibb a fehér nővérkés kórházi benyomást kelt.


F/42

2019. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Ha valakinek nem rossz az alakja nagyon is. Amúgy is mindig mindenki feketében és/vagy pirosban akar ilyen összeállítást. Nyugodtan adj neki egy esélyt
2019. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
A fehér a legjobb. De csak a megfelelő lányon. Az ártatlanság színe olyan kontrasztot alkot a dolog szexi mivoltával, hogy az ember elveszti az eszét:DD
2019. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem, mint nő, tetszik, jobban is talán mint a fekete vagy bármi színes. olyan ápolt, keresetlen, hogy csak úgy ilyen tiszta igényes nő hatását kelti aki amúgy ilyet hord minden nap :D közben nyilván nem.
2019. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyne!Én imádnám!
2019. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátnőmön is a fehér alsókat, csipke bodyk tetszenek legjobban. A szoros alakformáló body is, esetleg krémszínű, vagy pezsgő.

Szerintem ha csinos a ruha akkor igenis szexi.

2019. febr. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!