Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek mennyire jön...

Lányok, nektek mennyire jön be egy 24 éves fiún az ilyenfajta öltözködés (balról a harmadik, mellényes kép)? : www.google.hu/amp/s/amp. Reddit.com/r/Accounting/comments/a5lftx/is_this_what_account ants_wear_i_googled_business/

Figyelt kérdés
Tehát, mennyire jön be nektek a ing, mellény, sportzakó és farmernadrág párosítás, akár más színekkel is, mint ami a képen van? Kort is írjatok, ha lehet, köszönöm!

2019. jan. 14. 19:51
 1/9 A kérdező kommentje:
2019. jan. 14. 19:56
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mindenki öltözködjön úgy ahogy neki megfelelő. Tény, hogy nem ez az a stílus ami bejön, de ha minden másban passzolunk nem fogok egy pasit csak a ruhái miatt elhajtani. Mondjuk kicsit furcsán néznénk ki ha együtt sétálnánk az utcán
2019. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind szuper!
2019. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Örülnék, ha a pasik ilyen ruhákban járnának, mert elég gáz a sok kamufeka, túravezető, meg csöves jelmezes fiatal srác, akikkel tele van az ország.
2019. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Az önhitt pi©sákkal is tele van az ország kedves utolsó.
2019. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is az összes bejön, bár így öltöznènek a fiúk amikor elhívnak, mert èn is szívesen öltöznèk elegánsba meg magassarkúba, csak elèg hülyèn nèznèk ki, ha èn kiöltöznèk rajta meg a szakadt nadrág meg adidas superstar van. :D 17/l
2019. jan. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok. Persze alkalomra lehet jó, de inkább a másik három. Meg ha már olyan elegáns, az a farmer az jaj, nem tudom, nem tetszik.


22L

2019. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ja, persze, ránéz egy ilyen képre, mire asszociál? Egzisztenciára. Máris nedvesedik a bugyogó...


Mi, akik tényleg darabra magához az illetőhöz vonzódunk, sose fogjuk megérteni ezeket az elvont mögöttes baromságokat.


Nem a ruha a szép, ember, a három diploma meg a kétszáz négyzetméter, ami mögötte van. Abba már lehet tündérmesét álmodni. Azért kell öregembernek öltözni. Mert mégis mi szép ezekben a ruhákban? A vízóraaknát is különb pléddel tekerem be...


Nyilván ha egy gördeszkás kölöknek öltözöl, abból nem nézik ki a kétszáz négyzetmétert. Hú de ócska egy világ ez...

2019. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Alapból szeretem s jó magam is hordok sokszor elegánsabb ruhadarabokat egyedibb darabokkal és kombinációkkal dobom fel a megjelenést.


Párom is a kezdetektől hasonló stílussal rendelkezik. Jó ideig csak a laboros köpenyben láttam, később randin végig néztem s tetszett az egyedibb, elegáns összeállítása. Igényesebb megjelenés s komolyságot sugárzó, ami passzol a főnöki személyiségéhez és magas beosztásához. (anyám jóvoltából ismertük meg egymást anno, amikor be-be ugrottam 1-2 cuccal hozzájuk 😃)


De személyiség és stilus függő, ki mit hord a hétköznapokon is.


Merj több stílusú ruhát felpróbálni s rátalálni azokra, amik az alkatodnak és izlésvilágodnak megfelelnek.


A vélemények ennyi ember közt sose lesznek ugyan azon az oldalon.


De vannak összeállítások, amik elnyerik a többségnek a tetszését.

2019. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!