Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van Nyíregyházán, Debrecenben,...

Van Nyíregyházán, Debrecenben, Miskolcon vagy a környéken EMPORIO ARMANI cipőt árusító üzlet?

Figyelt kérdés

Elég idős vagyok már, de még sose volt prémium kategóriás cipőm és semmilyen ruhám, (de még márkás cuccaim se sok), most szeretnék egyet venni.

Még nem rendeltem cipőt netről, és ilyen árkategóriájú cipőnél nem szeretnék rossz méretet venni. Ezért üzletben venném ahol lehet próbálgatni és ott meg is tudom venni.

Ha itt a környéken nincs olyan üzlet ahol Emporio Armani cipőket lehet kapni vagy rendeltetni, Budapesten van egyáltalán?


Válaszaitokat, segítségeteket előre is köszönöm. Én ebben teljesen járatlan vagyok...



2019. jan. 15. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Humanicba árulnak illetve szokott lenni a playersroomba is
2019. jan. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Megnézem a Humanicban. :) A playersroomban viszont tudtommal csak ruházat van, emporio armani cipő nincs sajnos.


A fővárosba meg ha lehet nem mennék el, főleg hogy az adrássy úti armani üzletben sem biztos, hogy az adott darab ami érdekel épp van-e... Főleg az én méretemben. Ráadásul azt mondják a márkabolt drágább, jobban kitartják az árakat mint máshol.


Debrecenben és Miskolcban bízok hátha ott lenne...

2019. jan. 15. 07:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is drágább a budapesti márkabolt. De nem muszáj ott megvenni, ahol fölpróbálod. A márkaboltban viszont EA7 cipők nincsenek, csak sima Emporio.
2019. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod sokat segítettél. És akkor így hol lehet Emporio Armani cipőt venni üzletben?


Vagy azt csak rendelni lehet? Csak tartok a méretproblémától, hogy itthon derül ki, hogy mégse jó a lábamra...

2019. jan. 22. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!