Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék minőségi, igényes...

Hol tudnék minőségi, igényes női inget vagy blúzt venni?

Figyelt kérdés
Üzletek és webshopok is érdekelnének. Szegeden élek, az Árkádban, azokat boltokat, ahová be szoktam menni, megnéztem, de nem találtam megfelelőt. Ami még fontos lenne, hogy inkább törtfehér, gyöngyfehér színt keresnék, nem hófehéret, és nem is a sárgás árnyalatú bézst. Árban max 8-10 ezerig mennék el...ha muszáj és nincs más.

2019. jan. 15. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Orsay, Promod - ezekben vannak normális, csinos blúzok. Nézted már itt?


Zara? Nem tudom, van-e nálatok.

2019. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen,ezeket néztem.

Sajnos a színnel lesz a probléma szerintem,mert az alkatom elég átlagosnak mondható.

2019. jan. 15. 10:55
 3/11 anonim ***** válasza:

"névtelen" kis butikok?

Nálunk ezekben elég nagy választék van csinos öltözékekből.

2019. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Zara.
2019. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolom ott is van H&M, de én a helyedben megnézném az oldalukon is ugyanis ők rengetek törtfehér dolgot szoktak árulni, beleértve ingeket is:)
2019. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vögele.
2019. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mindet néztem élőben és a webshopjukat is kivéve a Vögelét.

Vagy hófehér van vagy a sárgás bézs. Tényleg a H&M-ben volt a legnagyobb választék,de sajnos az anyagok és a szabások nem igazán nyerték meg a tetszésem. Két törtfehér blúzt találtam, az egyik totál átlátszó volt,és formátlan, a másik meg csak simán formátlan.

Webshop is érdekelne, ahol elegánsabb, jó minőségű holmikat lehet kapni,és erről van is valakinek konkrét tapasztalata. Rendelt és elégedett volt vele.

2019. jan. 15. 19:09
 8/11 A kérdező kommentje:
A Vögelének nincs webshopja jól látom?
2019. jan. 15. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem tudok webshopról. Sajnos. :( Pedig ott biztos találsz megfelelő darabot. :) sok sikert! :)
2019. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit rászánsz, varrass inkább, kb ennyiből kijön, de anyagtól is függ. Az legalább biztos olyan lesz, amilyet szeretnél.
2019. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!