Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki mindig ugyanazt a ruhát...

Ciki mindig ugyanazt a ruhát viselni?

Figyelt kérdés

Mármint, nem teljesen ugyanazt, hanem ugyanazt a pulóvert vagy nadrágot, nem mindent.

3 farmerem van, amit a téli időszakban tudnék hordani, de mostanában már csak egyet szoktam, mert a másik kettő sajnos eléggé kinyúlt, az sem segít, ha harisnyát veszek alá.

Pulcsim van több is, azokat váltogatom.


Kellemetlen, vagy úgyse nézi senki?


25l


2019. jan. 16. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem ciki ha valtogatod oket de ne hordj egy farmert mindennap, egeszsegtelen
2019. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem annyira gáz... ha pl fekete, mondhatod azt, hogy több van belőle, ha esetleg rákérdeznének
2019. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ki szoktam mosni közben természetesen, illetve vannak szoknyáim is.
2019. jan. 16. 15:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Amikor nincs olyan hideg most például nincsenek kemény mínuszok nyugodtan hordhatsz szoknyát 60 denes harisnyával vagy 100 denessel. Én ezekben nem is fázom, igaz a szoknyáimból vannak elég vastag anyagúak amit direkt télen hordok mert térdtől felfelé szinte melegít, és csizmát viselek amiben szintén nem fagyok meg.


De farmer nadrágot nyugodtan viselheted pár napig szerintem mert beleizzadni gondolom nem izzadsz bele annyira. Meg nekem van olyan farmernadrágom ami sötétkék, semmi minta meg szaggatás nincs rajta és ugyan abból van 3 db mert amikor vettem annyira tetszett meg kényelmes is volt hogy vettem még belőle, mert manapság ritkán tudok normális farmert venni. Meg divat ide vagy oda a szaggatott nadrágok nekem nem tetszenek. Még ha valami minta vagy kis koptatás van rajta az még nekem belefér, bár az már évek óta nem divat, de nem érdekel. Meg én sokszor nem is hordok testhezálló farmert ami már inkább sztreccs nadrág mert a combjaimnál hamar kikopik. Meg én ilyen hidegebb időkben egy hétig is elhordom főleg ha nem egész nap van rajtam hanem csak pár óra hosszát. Munkahelyemen nem lehet rajtam, mert egyenruha van, ott kell átöltözni.

2019. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom,Én a farmereket is egy hordás után biztos ami biztos kimosom.Akarva akaratlanul koszos lehet,illetve azért nem annyira higiénikus több napig egy nadrágot hordani.
2019. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen munkakörben vagy, milyen az életstílusod. De ha engem kérdezel, azért egy váltás nadrágod lehet, hogy kéne hogy legyen, ha saras lesz, ha nem szárad meg, akkor is olyanba legyél, amiben jól érzed magad és nincs kinyúlva.
2019. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy ismerősöm is többnyire egy nadrágot hord. Engem nem zavar.

Nekem viszont sok ruhém van, de én szeretek öltözködni. Meg tömegközlekedem, így egy napig hordok egy nadrágot, aztán mosom.

2019. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%

Ha szép nő vagy akkor nézik bizony!

Mivel felfigyelnek a szép nőkre így ídővel akikkel mindég találkozol úgy is fel fog tünni nekik.


F/42

2019. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Az aki egy hordás után kimossa a farmert az hülyeséget csinál, utána kell nézni a neten is azt írják hogy a farmereket tönkreteszi a sok mosás és nem is igénylik a gyakori mosást mert olyan anyagúak, nem büdösödnek be és hasonlóak mint egy póló például.
2019. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2019. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!