Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Tudtok olyan helyet vagy embert akár az ismertségetekben aki ezt megtudná csinálni?

Tehát nekem már megvan a kabátom hozzá de ilyenre szeretném megcsinálni, aki nagyon tudni akarja lil peep rapernek volt ilyen és nagyon szerettem, profi ember vagy akár egy külön ehez hasonló cég érdekelne, neten keresgéltem de csak mennyaszonyi ruhákat találtam hátha ti tudtok segíteni(?) [link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: kabát, személyreszabás

jan. 16. 20:41  Privát üzenet  

A válasz
Facebookon van egy csoport 'Magyar grafikusok és desingerek', ott nagyon sokféle foglalkozású ember van, érdemes lenne oda kiírni ezt a kérdést, biztos vagyok benne, hogy tudnak majd erre helyeket ajánlani :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 16. 22:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek is csúszik a cipőtök, ha havas úton mentek és utána beléptek valahova? Mit lehet ezzel csinálni?
Bokacsizma fejének a törése ellen mit lehet csinálni?
Mit lehet csinálni, ha a topánka cipőkből kicsúszik a lábam?
Farkmer nadrágom szára bő, "levegős". Hogyan tudnám passzosabbra csinálni?
Azokkal a ruhákkal amikből kifogytam és mar nem is divatosak (egyenes szárú farmer pl) mit tudnék csinálni a kidobásom kívül?
Vàlltól hosszabb hajból milyen frizuràkat tudnèk magamnak csinalni ami nem kàrosítja a hajat?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!