Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akiknek olyan a munkája, hogy...

Akiknek olyan a munkája, hogy minden nap magassarkúban kell járni, azok ezt hogy bírják?

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű, alacsonyabb sarkú cipő. Plusz, talpbetét. Egy idő után hozzá lehet szokni.
2019. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Nekem 12cm-es magassarkúm van, de platformos. S olyan a kialakítása, hogy ezerszer könnyebb a lépés/haladás benne és rendesen tartja a lábat/bokát.


+ elengedhetetlen a puha vastag szilikonos talpbetét, az ujjakra nehezedő súly nem kellemes kemény cipőbelsőben s ezzel felszabadulás volt az ujjaknak a magassarkú.


Nem olyan a munka, az ember maga dönti el mit vesz fel.

Én pl szeretem, magasít s karcsúbb nőiesebb lábat ad.

Emellett biciklizek is benne, sokszor meglepődnek, főleg hogy vadállatul tudok menni.

(edzésben tartom magam tornával 1ó +bicikli napi 12km minimum)


25N

2019. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás kérdése volt, legalábbis nálam. Jó minőségű cipők, talpbetét nagy segítség. :)
2019. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Alap a jó minőség,nekem a lábam szerencsére birja a magassarkúkat,úgyhogy nem kell figyelnem a sarok magasságra.Egyébként egy idő után hozzá szokik a lábad.
2019. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

fiatalok, jó minőségűt vesznek, tesznek bele szilikonos talpbetétet

én volt mikor minden nap bírtam, mert gyakornok voltam egy bankban, és két-három ceruzaszoknyám volt ami megfelelt az ottani elvárásnak, és nem volt pénzem másikra, lapossal meg csúnya lett volna

olyan szinten megszoktam, hogy utána egyik ismerősömmel találkoztam munka után, és utólag néztem, hogy 5 kilométert gyalogoltam úgy, hogy egy dombra is felmentünk, meg se kottyant, rá egy évre mikor először elővettem a magassarkúm és nem kellett már hordani, az utca végéig alig bírtam ki :D kellett idő hogy visszaszokjak

2019. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Milyen szilikonos talpbetétet vesztek? Hol?
2019. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Veet talpbetétet szoktam, a deichmannba, mert eddig ott volt a legolcsóbb. Most pl a tescoba vettem 2-t, mert akciós :) 1-es voltam.
2019. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én dm-ben, Scholl. :)
2019. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

(Ismét egy cipőfétis-gyanús kérdés... 🧐)


Nem értem, miért hiszik azt, hogy egy magassarkúnak mindenképpen kényelmetlennek kell lennie!

Létezik egy csomó rendkívül magas, de elképesztően kényelmes fazon is. Akinek van esze, inkább ilyeneket visel.

Nyilvánvaló, hogy aki stewardess, vagy irodában dolgozik, szinte mindig van a lábán magassarkú, de elméletileg már őket sem kötelezhetik, hogy egész nap azt viseljenek.

2019. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megszokják. Nyilván nem úgy, hogy felvesznek egy 12 centis tűsarkút, és rögtön vidáman elszaladgálnak benne egész nap, hanem fokozatosan. Először csak pár centis, kocka vagy törpetűsarkút érdemes venni, aztán fokozatosan jöhetnek a magasabbak. Egy idő után már az lesz a szokatlan érzés, ha lapos cipőben kell lenni. A kényelem amúgy nem annyira a magasságon múlik, inkább a cipő kiképzésén. A nagyon szűk, hegyes orrúak tényleg összenyomorítják a lábat, de ez akkor is így van, ha pici a sarkuk.
2019. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!