Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyári esküvőre szoptatós ruha?

Nyári esküvőre szoptatós ruha?

Figyelt kérdés

3 hónapos lesz a kisfiam, mire lesz az egyik barátunk esküvője. Sajnos a lányommal ekkor még bőven volt pocakom és valami olyan ruha kéne, ami nem adja majd ki és ne kelljen folyton levetkőzni, ha a kicsi szopizni akar. Szerintetek ezek a ruhák meg állják a helyüket egy esküvőn? Melyik lenne a legelőnyösebb?

[link]

[link]

[link]


2019. jan. 17. 16:17
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem a harmadik tetszik a legjobban. Ha sorrendbe kellene raknom, akkor 3, 1, 2.
2019. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Hm, én még ennyire nem gondolkodnék előre, megmondom őszintén. Nem tudhatod milyen lesz a babád három hónaposan el tudsz-e vele menni egyáltalán, vagy hasfájós lesz, és végigsírná szegény az egészet. Utóbbival, bár a babának is rossz és neked is, de el lehet rontani egy egész esküvőt. Semmi rossz szándék nincs bennem, csak tényleg voltam olyan esküvőn, ahol a pici baba sem érezte jól magát és emiatt a menyasszony sem.
2019. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1.,3.,2.
2019. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1,3 2 a sorrend
2019. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! 😊
2019. jan. 17. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazán egyik sem tetszik,de ha nagyon választani kellene akkor az 1.
2019. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén 1, 3, 2
2019. jan. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!