Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe menjek holnap bulizni?...

Mibe menjek holnap bulizni? Melegitobe vagy farmerbe?

Figyelt kérdés
Nincs farmerem mert kenyelmetlen most egy buliert nem fogok venni. Vagy nagyon gaz? Vagy alapbol abba szoktak menni? Ez az elso bulim!!
2019. jan. 17. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha nincs farmered, akkor marad a melegítő.
2019. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Melegítőben nem fognak beengedni.
2019. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Melegítőben xd még viccnek is rossz az utolsó c típusú állampolgár is fel tud öltözni normálisan ha elmegy bulizni
2019. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Ne melegítőt vegyél fel. Az nagyon gáz! Ha csak nem valami hiphop oltári laza buli, ahol megengedett ez.


Farmer mióta kényelmetlen?


Létezik vászon, szövet nadrág is, plusz még öltönynadrág is.

2019. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%
Susogósba!
2019. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Általaban jobb helyeken van face and dress control.

Én voltam már ilyen helyen és az egyik barátomat ezért nem engedték be mert melegítőbe volt.

2019. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

"Nincs farmerem mert kenyelmetlen most egy buliert nem fogok venni. "

Nem csak egy buli miatt kell a melegitőn kivül más nadrág is, hanem mert nem lehet mindenhova melegitőbe elmenni.

Én se szeretem a farmert, viszont mindig alkalomhoz illően öltözök. Tehát a melegitőt hagyd meg az edzőteremhez és a sportoláshoz.

2019. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne, melegítőbe ne már, légyszi. Nagyon gáz, igen. Utcára eleve, bulira főleg. A melegítő sporthoz és otthonra való.
2019. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Melegítőben?Remélem majd állásinterjúra is abban mész,mert ugye a farmer az kényelmetlen számodra.Sosem értettem az olyan embereket akik azt mondják,hogy kényelmetlen,mégis miért lenne az?Ha több száz millió ember eltudja magán viselni nap mint nap,gondolom te is kibirsz benne egy estét.Ahogy előttem is írták jobb helyeken van dresscode,ami azt jelenti,hogy melegítőben a hely közelébe sem mehetsz.Bár ezekután nem tudom milyen hely lehet az,ha felmerült benned a dolog,hogy el mehetsz tréning szerkóban...😅
2019. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Micsoda kis bes z a riak vagytok mind! Ki se mernétek menni egy mackóban az utcára, mi? Vasfüggöny volt, be se lehetett hozni mást az országba. Ki a bánatot érdekel valami ócska bulihely véleménye, majd még ők tesznek szívességet... Egyébként ma már vannak előkelőbb és menőbb szabású divatmackók is, ilyenért nem diszkriminálhatnak, legfeljebb, ha süt rólad, hogy egy összevizelt tróger csőlakó vagy, az meg lehet valaki öltönynadrágban és szmokingban is, ha épp azt húzta a kukából...
2019. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!