Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Mások is csizma helyett sportcipőben szeretnek lenni egész télen?

Én pl ilyen vagyok, egyszerűen melegebb, kényelmesebb, mint egy vékony talpú csizma

Keress kérdéseket hasonló témákban: csizma, cipő

jan. 18. 11:36  Privát üzenet  

A válaszok

Hát, a pasikon elég h..lyén nézne ki a csizma. :D A férfiak legnagyobb részt sportcipőben vannak egész télen.

Nem minden csizma vékony talpú. Vannak vastag talpú, bélelt, bőr jól kinéző csizmák.

Én még jó időben se szeretek sportcipőt felvenni. Nem illik a stílusomhoz.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jan. 18. 11:42 Privát üzenet

Pontosan, én is kényelmesebbnek tartom mint egy csizmát.

F/42

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 24%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jan. 18. 14:33 Privát üzenet

El mem tudom képzelni mit szeretsz benne.

Én az első ősziesebb esőnél eltettem, mert beázott a gyöngyvászon részen. Az meg hogy melegebb.... ne ócska bakancsot vegyél.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jan. 18. 17:26 Privát üzenet
Abból, hogy hosszabb szára van a csizmának, valamiért az jött le sokaknak, hogy akkor az a jó téli lábbeli. Pedig mindamellett vékony a talpa, sokkal jobban csúszik, kevésbé kényelmes, minősített esetben tűsarkú, sokszor ugyanúgy nem vízálló, mint más cipők és ha meg mégis elég meleg, akkor beltéren dögmeleg.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jan. 18. 20:34 Privát üzenet
Én lovaglócsizmában járok. Egy vastagabb zoknival tökéletes és mivel bőr, ezért vízálló is. Sportcipőben lefagyna a lábam.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jan. 18. 21:26 Privát üzenet
Rengeteg Sneakerem van,a csizmákat pedig nem nagyon szeretem.Szinte egész télen sneakerekben járok,sokkal közelebb áll a stilusomhoz,mint a csizmák.Max akkor viselek csizmát ha elegánsan öltözők fel,és valami olyan helyre megyek.Nyilván nem a “zokni cipőimet” hordom télen,így nem áznak be.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jan. 19. 11:17 Privát üzenet
Én épp az idén határoztam el, hogy kicsit komolyabb stílusra váltok, és csizmát fogok hordani, idáig inkább sportosan öltözködtem. Amikor jön a hó, akkor azért meg szoktam bánni, hogy idén nincs télen hordható (azaz vízálló, bőr, boka fölé érő) sportcipőm, mert a csizmatalp semmit se tapad :( amúgy az osztálytársaimon is ezt látom, ha suli után még maradunk kicsit szórakozni a hóban, hogy a sportcipősök támogatják a csizmásokat :D ja, és nem magassarkúról van szó!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jan. 21. 09:13 Privát üzenet
Pont ennek elméletét írtam le a #4-ben, de azért a sok okostojás szerint ez 0%-ban van így...

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jan. 21. 11:02 Privát üzenet
A bőr cipők nem vízállóak! Könnyebb impregnálni, mint bármi mást, de a bőr reagál legrosszabbul a vízre, deformálódik, felszívja, rontja az anyagát. Persze ez függ a bőr kialakításától is, de nem a vízálló bőrcipők terjedtek el.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont jan. 30. 22:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csajok, van aki egész télen sportcipőben van?
Szerintetek a techwear divat lesz az elkövetkezendő időkben? Szerintem egész jó, bár én elég sokszínű vagyok ilyen téren fiúként. Lányok nektek mi a véleményetek erről? 18/f
Olyan csizmának lehet javítani a sarkát, amelynek nincs a sarka alján levehető sarok, hanem az egész sarok egyben van?
Nyáron nem lenne nagyon meleg a csizma, ha egész nap rajtam lenne?
23-as csizma eleg lesz egesz telen?
Csajok, egész nap a gumicsizmában utána nem lesz "érdekes szaga" a lábatoknak?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!