Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Combharisnya/combfix egy...

Combharisnya/combfix egy molettebb nőn?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Tetszenek a combharisnyák, de nem vagyok az a nádszál vékony lány. 63 kg vagyok.

Szerintetek molettebb lányoknak is jól áll? :)



2019. jan. 19. 22:41
 1/5 anonim válasza:
0%
Ha megmutatod, megmondom, hogy àll.
2019. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

63kg-val molett?:D

Ha ehhez 140cm vagy akkoris max husis. A molett 80+nál kezdődik, magasságtól függően.


Hordj nyugodtan!

2019. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos nem mert legördül a vastagabb combokról.


F/42

2019. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Azert 63 kilosan nehezen lehetsz molett :D meg en sem vagyok az a 75 kilommal, mert van hozza magassagom, es azert mar vastagabbnak szamitok. Amugy en szeretem a combfixet, a szilikonos nem csuszik le, csak eleg hosszut vegyel.

A combzokni fazonu cuccok viszont mindenkirol lecsusznak, a vekonýabb ismeroseim is panaszkodnak ra. Esetleg jo megoldas az olyan harisnyanadrag, ami combzokni hatasu, fent mondjuk 20, lent 40 denes, olyan, mintha combharisnya lenne rajtad. Ezeket nagyon szeretem, ha jo magassagban "vagja el" a combodat egy jol megvalasztott hosszusagu szoknyaval, akkor nagyon dogos tud lenni vastagabb combon is.

2019. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%

Istenem...

A súly az csak egy dolog...

Magasság?


S az se mindegy mi adja ki a súlyod/alakod:

1kg izom tömör, kisebb térfogatú, míg vele ellentétben az ugyan úgy 1kg zsír lazább s nagyobb térfogatú.


Én pl 10 éven át (hatodikas koromtól) 160 cm magas, 53kg voltam végig.

Aztán elkezdtem alakomra figyelni, edzeni és táplálkozáson változtatni.


Jobban megformáltam a homokóra alkat előnyeit és képzeld.


Az emberek (doki is) max 50kg-t mondott rám, pedig 63 vagyok - több mérlegen is mérve.


Szóval ne a 63kg-ra figyelj... S ha tudod, hogy alkatod pl combnál zsírosabb...

Ne azon agyalj, hogy vegyél fel harisnyát, hanem csinálj edzés tervet és ugorj neki.


S igen, visszataszító lötyedt combon/fenéken a combharisnya/combfix.


Egyre több nőn csak lógnak dolgok , semmit se feszesítenek magukon edzéssel, elhanyagolják magukat.

Aztán jönnek az ilyen kérdések vagy/és hiszti olykor.


26/N

2019. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!