Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ajánlanátok elegánsabb férfi...

Ajánlanátok elegánsabb férfi cipőt hétköznapokra?

Figyelt kérdés

Eddig mindig sportcipőket hordtam vans, adidas stb, de most, hogy így a 22. évem felé tartok keresek valami elegánsabb cipőt amit néha felvehetnék.


Olyan kéne amit egy lazább ing, farmer, szép karóra mellé felvehetnék, de mégsem túlságosan elegáns és a fiataloknak is jól áll.


Köszi előre is a válaszokat!


2019. jan. 20. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

Nekem kifejezetten tetszik ez a smart casual stílus. Amilyen ruhadarabokat leírtál kb ilyen cipőkkel tudnám elképzelni. 19L

2019. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Nekem ezek tetszenek

2019. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. második link

2. első link


Ezek a vastagabb talpúak egész jók, ilyen irányban nézelődök majd tovább.


Köszi a válaszokat! :)

2019. jan. 20. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Így a téli időre nagyon divatos és jól néz ki egy sötét farmerrel az az chelsea csizma

[link]


Egy szép feketével vagy sötét barnával nehéz mellé lőni, arra ügyelj hogy passzoljon színben a többi cuccodhoz. Pl ha sötét a téli kabátod akkor nyilván sötétebb cipőt válassz.


Illetve ha van a közelben a reno-ban nézz szét a venturin milano cipők közt, kifejezetten fiatalos de mégis elegáns cipőik vannak korrekt árakon és szerintem jó minőségű nekem is van 1-2 darabjuk.

[link]

2019. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!