Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Ajánlanátok elegánsabb férfi cipőt hétköznapokra?

Eddig mindig sportcipőket hordtam vans, adidas stb, de most, hogy így a 22. évem felé tartok keresek valami elegánsabb cipőt amit néha felvehetnék.

Olyan kéne amit egy lazább ing, farmer, szép karóra mellé felvehetnék, de mégsem túlságosan elegáns és a fiataloknak is jól áll.

Köszi előre is a válaszokat!

jan. 20. 18:29  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

[link]

[link]

[link]

Nekem kifejezetten tetszik ez a smart casual stílus. Amilyen ruhadarabokat leírtál kb ilyen cipőkkel tudnám elképzelni. 19L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 20. 18:51 Privát üzenet

[link]

[link]

Nekem ezek tetszenek

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 20. 20:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1. második link

2. első link

Ezek a vastagabb talpúak egész jók, ilyen irányban nézelődök majd tovább.

Köszi a válaszokat! :)

# 3/4Időpont jan. 20. 20:27 Privát üzenet

Így a téli időre nagyon divatos és jól néz ki egy sötét farmerrel az az chelsea csizma

[link]

Egy szép feketével vagy sötét barnával nehéz mellé lőni, arra ügyelj hogy passzoljon színben a többi cuccodhoz. Pl ha sötét a téli kabátod akkor nyilván sötétebb cipőt válassz.

Illetve ha van a közelben a reno-ban nézz szét a venturin milano cipők közt, kifejezetten fiatalos de mégis elegáns cipőik vannak korrekt árakon és szerintem jó minőségű nekem is van 1-2 darabjuk.

[link]

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 7. 10:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol tudok férfi bundákat venni?
Fehérneműboltban dolgozó eladók! Mit reagálnátok, ha egy üzletetekbe betérő férfi vásárló magának szeretne női fehérneműt vásárolni, és fel is akarná azt próbálni, esetleg tanácsot kérne tőletek?
Milyen férfi stílusirányzatok vannak mostanában 25-35 év között?
Hol találok weben normális farmernadrágot?
A hétköznapokra milyen zakót ajánlotok?
Baj, ha egy fiú/férfi korrektort és színezett hidratálókrémet használ hétköznapokra?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!