Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú ruhákból van a...

Milyen márkájú ruhákból van a legtöbb neked? Illetve jelenleg milyen márkájú ruhákat kerestek a régiek lecserélésére?

Figyelt kérdés

Kezdeném én:

ma átfutottam a ruháimat, tudom szomorú lesz, de többnyire a F&F ruhákból van a legtöbb, a H&M a második helyen, a New Yorker a 3. helyen.


Jelenleg amik után keresgélek/érdekelnek: H&M, C&A, Zara



2019. jan. 21. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
passz, sosem számoltam még meg. Mindenhonnan van egy pár dolgom, de nem dominál egy márka sem a ruhatáramban
2019. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

H&m, bsk, pull, stradi, zara tobbnyire

20/l

2019. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Burberry, Boss, Scotch&Soda

nemigazán tervezek új ruhát venni mostanság.

2019. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Bershka,Zara,H&M,Pull&Bear,Turkáló
2019. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
CK,Kenzo,TH,Levi’s talán ezekből van a legtöbb,de nem tartom számon.
2019. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Reservedbolvan a legtöbb ruhám, és elvétve h&M,mango.
2019. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Hát ez nagyon szomorú tényleg :D különben egyik fast fashion márkát a másikra akarod cserélni, megnyugtatlak, ezek nem olyan márkák, amik között lenne különbség, esetleg a Zara kicsit divatosabb, de sokszor gyenge az anyag, igénytelen a szabás, hogy a varrásról ne is beszéljünk. Az F&F-ben sokszor meglepően igényes mind az anyag, mint a kialakítás, nem rossz az, nem rosszabb, mint a többi.


Nekem Mangóból van a legtöbb, mert van egy outletje online amit szeretek, utána nagyon vegyes, innen onnan szedett turkálós, outletes, vintage, butikos dolgok. 1-1 dolog van más üzletekből.

2019. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem igazán tudom miért szomorú, de szintén a legtöbb ruhám H&M, C&A vagy New Yorker, míg F&F csak néhány van, de mert ahol lakok egy olyan Tesco van csak aminek ruhaosztálya is van, az meg kint a város szélén található. Zarából talán 2-3 felsőm ha van, nincs a környékemen ilyen üzlet, még régen vettem Bp-n. Orsay göncöm van még néhány, de amúgy a H&M/C&A/New Yorker szentháromságban szeretek vásárolni. Ami érdekelne mondjuk Chanel, Dior, Prada, de hát ezek nem az átlag egyetemisták pénztárcájához vannak szabva. 😂
2019. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Talán a legtöbb cuccom Killstar és Punk rave.

De van egy pár Restyle, Queen of Darkness, Aderlass, Laughing vampire Disturbia és Hell bunny cuccom is. Meg turkálós noname dolgok. És egy pár plázás márkájú alapdarab (pl zara meg Levi's farmerek, és egyszerű fekete h&m-es felsők)

Igazából nem a márkát nézem vásárláskor. Sokkal fontosabb, hogy a stílusomnak megfelelő és jó minőségű finom részletekkel ellátott ruhákat találjak.

Majd most a Dracula Clothing-ról szeretnék szoknyákat rendelni. De nem tervezem lecserélni a cuccaimat. Nagyon szeretem a mostani ruháimat, eszembe nem jutna lecserélni őket

2019. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Elég szomorú, de nekem is H&M. Fast fashion üzletek közül a legjobb szerintem , turiban is rengeteg van belőle, ja és diákként H&M-ben dolgozom, tehát könnyen elcsábulok. Majd ha nem diákmunkás leszek akkor majd nekem is Killstar ruhák fognak dominálni a ruhásszekrényemben :) de egyelőre a turival és saját készítésű ruhákkal is beérem.
2019. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!