Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most sokan meg fognak kövezni,...

Most sokan meg fognak kövezni, leginkább az állatvédők de vörösroka bundához milyen színű bőrkesztyű passzol? Vörös, fekete vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

2019. jan. 23. 14:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Mindkettő, de a fekete jobban megéri, mert az mindenhez menni fog. :) Különben meg senkit nem érdekel, hogy passzol-e a kabátodhoz a kesztyű, szóval azt vedd meg, ami neked jobban tetszik. Ha a vörös, akkor azt.
2019. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jan. 23. 15:19
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

Bár én állatvédő vagyok és értelemszerüen gyülölöm és a hosszú szenvedéses halálát kívánom annak aki egy állatnak kínt, halált okoz így a ragadozókat is ide sorolom így a kérdésedre a válasz szerintem feketét válassz!


F/42

2019. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak ez a kettő opció van, akkor fekete. Amúgy én a fehèret tudnàm legjobban elképzelni vele.
2019. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A fehér is jó ötlet,köszi.
2019. jan. 23. 16:55
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

OFF


27 pontoska! Nagyon nagy állat szerető lehetsz, ha csak a növényevőket véded a ragadozók meg nem. Ők csak táplálékszerzés céljából ölnek és csak annyit amennyire szükségük van, nem úgy mint mi emberek akik akkor is ölnek, ha nem kell szóval ennél nagyobb ostobaságot "állatvédőként" már nem is írhattál volna...


ON kérdező! Van neked fogalmad egy ilyen állat mennyit szenved?! Nem? Akkor nézz meg róla pl egy videót vagy olvass egy kicsit utánna, milyen módon ölik meg ezeket a szerencsétlen párákat, aztán már a te dolgod /lelkiismereted, hogy ezek után van e gusztusod felhúzni egy ilyen bundát


Amúgy a kutyat sem érdekli a kesztyűd színe

2019. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os
2019. jan. 23. 17:10
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

6-ka!


Nem tudom tisztában vagy e a hiénák táplálékszerzésevel?

Mert pár szóval leírnám,ugyanis a gnukat már akkor eszik amikor még el szerencsétlen.

A róka szintén szétrágja a haszonállatokat elevenen,a farkas megintcsak és most legutóbb nagy port kavart hogy egy mocskos ragadozó madár a bekamerázott gólyafészekben tépte szét a kisgólyákat.


Na ezekután had döntsem el én hogy mely állatokat védem kedvelem.

Pont mint az emberekkel a túlnyomó részüket a dunába lőném...

2019. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Metionin ***** válasza:
85%
Fekete. A róka is fekete lábikókkal hordja.
2019. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Látom kedves 6-os neked megint elgurúlt a gyógyszered

Mi ez a gyűlölet kampány?

Gondolkodj már el egy kicsit mielött ilyen sületlenségeket írsz.


Egyébként az állatoknál ez rohadtúl másképp megy

Náluk nincsen morál...nem a préda állat érdekeit nézik és ez így is van rendjén.

Különben sohasem jutnának élelemhez.Ráadásul kellenek is az ökoszisztéma normális működéséhez és fenttartásához.

Amúgy te eszel húst? Csak azért, mert ha te is két pofára zabálod a kedves kis növényevőket, akkor nem is nagyon különbözöl az általad olyannyira lenézett ragadozóktól.


Hogy a válaszra is válaszoljak:

Elöször is szegény rókák. Van fogalmad róla kérdező, hogy milyen élete és halála van ezeknek a kis szerencsétleneknek?

De ha már kesztyűt kell hozzá választani akkor én is a fekete színűre szavaznék.

2019. jan. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!