Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány évente cserélitek le a...

Hány évente cserélitek le a téli kabátot?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam hogy talán már újat kellene venni mert a mostani már lehet divatjamúlt kb 7 éve van meg, semmi hibája nincs amúgy.

Amik tetszettek azok hasonlítanak arra ami most van.

Vegyek vagy ne újat?



2019. jan. 25. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Én akkor, hogyha valami baja lesz.

A téli kabátokban szerintem nem változik olyan gyorsan a divat. Vagy legalábbis én nem olyat választok, ami nagyon feltűnő lenne.

Van 15 éves kabátom is, szövetkabát, az nyilván klasszikus, sose megy ki a divatból. A másik télikabát pufikabát féle, az kb. 5 éves. Mosások hatására kezdem úgy érezni, hogy már nem olyan a bélése, amilyen volt. Jövőre még szerintem jó lesz, de utána valószínűleg cserélem.

2019. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha tönkre megy veszek újat, vagy ha már nem tetszik annyira olyan 3-4 évente. Most van egy szövet kabátom meg egy sima hosszú bundás kabátom 2éve.

Nem tudom, ha neked tetszik még, és jó az a kabát szerintem nem kell, de ha vágysz egy újra, akkor én vennék a helyedben. De ezt te tudod.

2019. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Nekem most lesz az egyik 6 éves ésmár kezd az ujjánál kikopni lyukadni és rongyolódni, valójában megvárom míg sok helyen lesz ilyen esetleg kirongyolódva és ezután fogok trendet teremteni télikabátok terén úgy mint anno valaki tett a szakadt farmeroknál..
2019. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Evente egyet kettőt szoktam venni, az adott stílusomnak megfelelőt.
2019. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
100%
Az első normális kabátomat gimis koromban kaptam, ilyen sima szövetkebát volt, 6 év után cseréltem le mert már bolyhos volt, a bélése kiszakadt hiába varrtam meg, a cipzárja sem volt már a legjobb. Vettem helyette egy gyapjú szövetkabátot, ami asszem most 7 éves de ez jobban bírja, a zsebét kellett egyszer megvarrnom. Szóval én megvárom amíg tényleg szétmegy, viszont szeretem is és nem tetszene helyette másik.
2019. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vegyél újat, főleg, hogy már január vége van. :) Novemberben pedig újragondolhatod, hogy már unod-e vagy, inkább spórolsz.


Én idén végignéztem a kabát divatot. És a 120.000 Ft-os Dockyard volt a győztés, viszont nem vettem, inkább elutaztam belőle a kanári-szigetekbe (igen, ennyi pénzből a szállás, privát szobával, repjegy is kijött) és sokkal jobb élmény volt. Továbbra is megvan a tavaly előtti New york-eres kabátom, aminek semmi baja. :)



Ezzel csak azt akartam mondani, hogy tudtam, hogy mi az amit szeretnék, a többi kabát nekem csak középszerűnek tűnt mellette, azért inkább megtartottam a jelenlegi középszerű kabátom. :)


Inkább más ruhadarabot vásárolj!:)

2019. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nincs a kabáttal semmi bajom csak már régóta megvan, inkább akkor egy új tavaszi-nyári cipőt veszek.

Köszi a válaszokat.

2019. jan. 25. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű, klasszikus és javítható kabátokat választok. Nem mennek ki a divatból és egy szabó rendbe tudja őket hozni, ha bajuk van. Egyszerre többet adok ki értük, de hosszú távon sokkal olcsóbban kijövök velük, mint egy divatkabáttal, ami a következő szezonra idejétmúlt, ha meg baja van, lehet kidobni.
2019. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én kb 1-2 évente veszek kabátot idén kettőt is vettem a c&aban akciósan.
2019. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
1-2 évente veszek másikat, ha megtetszik egy darab, rendszerint a karácsony utáni nagy leárazáson. Több télikabátot váltogatok egy szezonban, igaz, 15 ezernél többet egyikért sem adok.
2019. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!