Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van értelme drágább cipőt venni?

Van értelme drágább cipőt venni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig a kínaiban vagy a Deichmann-ban vettem a sportcipőim 1500-5000Ft között.

Átlagban olyan 2 évet bírtak ki eddig, pedig csak ősszel ill tavasszal hordtam, télen nem.

Megéri beruházni egy drágábbra (pl Adidas), vagy ugyanúgy megadná magát 2 év után, nem éri meg azt a 20 ezret?


Lány vagyok, ha számít.


2019. jan. 25. 20:42
 1/8 anonim válasza:
92%
Őszintén szólva szerintem olyan 2-3 évvel ezelőtt érte meg drágább cipőt venni. Ma már (szinte) mindent Kínában gyártanak. De ettol függetlenül én kb 2-3 évente veszek egy márkás cipőt mert az a különbség hogy az ilyen adidas vagy Nike cipő a labadnak is jobb mert ezek nem törik fel illetve sokszor memória habos a belseje és sokkal kényelmesebbek. De egy cipő bárhol veszed meg és barmennyiert 2-3 év után, szerintem, igyis úgyis szét fog jönni,főleg ha azt az egy sportcipőt hordod,plusz ha picit csampas is vagy (én az vagyok) akkor a formája is csunyan megváltozik. Nekem legalábbis ezek a tapasztalataim :)
2019. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%
Saját tapasztalat alapján kb ugyanannyit bírtak ki, de az adidas cipőm pl kényelmesebbnek tűnt nekem.
2019. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem a márkát, hanem a minőséget nézed, akkor igen!

A komoly túra és sport cipő tartós, de azok olyan 30-40-től indulnak. [link]

2019. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Ha csak a tartósság a lényeg, akkor a sportmárkák tízszer annyiba kerülő cipői sem tartósabbak, mint a Deichmannos.


Valószínűleg kényelmesebb lesz, nem tudom, nekem már vagy 15 éve nem volt kínai sportcipőm, de a sportcipő szerintem nem is hétköznapi utcai viselésre való.

2019. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
83%
A tartósságukat tekintve sajnos valóban nem bírnak többet, komfortra azonban teljesen más érzetet nyújtanak és úgy gondolom egészségügyileg is van különbség pl. egy kínai és egy adidas cipő között. :) Én szeretek befektetni rájuk, ráadásul, ha jó akciókat fog ki az ember nem kell 20.000-t költeni rá. Én pár éve 7000ért vettem Nike cipőt pl.
2019. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Vettem már 30 000 ért kézzel készült portugál bőr cipőt 3 hónapot bírt ki az első hó instant megölte pedig drága cipészet által elismert spanyol waxal ápoltam két hetente. Ha tetszik a cipő és 2 évet kibír akkor az nagyon jó, olcsó cipő is tud jól kinézni, mostanság nem mindig a minőséget fizeted meg. Én bármilyen drága cipőt veszek. A 25 000 res originalsos adidasom is fél év alatt ment szét pedig rengetegen cipőm van és nem csak azt hordtam és rettenetesen vigyázok rájuk, már ha csak valaki hozzásúrolódik a buszon attól lábujjhegyre állok nehogy rálépjenek.
2019. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Nekem csizmából megérte, nyári cipőből változó, sportcipőből annyira drágáig mentem el, hogy New Balance, és nagyon szerettem kirándulásokon, mintha felhőn járnék. Van valami másik olcsóbb divatcipőm, nem rossz, de izzad benne a lábam és feltör egy idő után. :(


Szóval nekem megérte a drágább, mert kényelmesebb, de nem biztos, hogy tovább bírja.

2019. jan. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mindig adok arra hogy milyen cipő legyen a lábamon, alkalmi v sport de én mindig akcióban vásárolok mindent. Szép sima is a talpam :)

Sport nike v Diesel.

Alkalmi Pierre Cardin van most.

F.

2019. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!