Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tartsam tisztan a...

Hogyan tartsam tisztan a kabatom/blezerem belsejet?

Figyelt kérdés
Szoval a kerdesem az lenne hogy kb az osszes kabatomban es blezeremben belul van ez a g**ci anyag ami egy hordas utan budos lesz. Kerdesek az hogy mit lehet ez ellen tenni? Milyen praktikatok van ra? (Igen szoktam furodni nem ez a problema hanem az anyag) Vittem tisztitoba is de az nem mukodik hogy minden egyes hordas utan oda rohangaljak. Illetve az hogy csereljen le a ruhataram amibe nincs ilyen anyag, igen probalom de igy elegge leszukul boltokba a valasztak ugyjogy inkabb ezt a problemat kuszobolnem ki. HELP PLS

2019. jan. 26. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Mosás?


Amúgy nekem nincs ilyen problémám.

2019. jan. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amt lehet azt kimosom(kezzel inkabb de van amit gepben) de a kabatot mondjuk nem lehet csak tisztitoban. (Bar multkor bevittem es mikor kihoztam meg cigi szaga is lett btw) nemtudom miert, pedig meg azt se mondanam hogy izzados ember lennek es azert, csak ennel az anyagnal.. es megorulok mert imadom a ruhaim de inkabb nem hordom oket mar :(
2019. jan. 27. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Kabátot blézert gépben mosok, de akkor sem büdös. Főleg télen.
2019. jan. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hatha kimosom nekem se 😂
2019. febr. 1. 14:00
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Lehet azért mit kezdeni vele. Hadd kérdezzem meg hány napig hordod és azért van? 2-3 alkalmat ki kellene bírnia, feltéve, hogy nem izzadsz bele és ha nincs meleg ott ahol sokat vagy benne. Részben számít azért mennyire futkosós a munkád, mert ha sok mozgással jár az izzasztóbb, még ha nem is ömlik rólad a verejték, akkor is. Én ezeket nézném meg először.


Amit még tapasztaltam, hogy a műanyagok jobban megtartják valahogy az izzadtságszagot és sűrűbben kell mosni, érzékenyebbnek találom többszöri felvételhez.


Mindenesetre ha mégis minden stimmel, a szagok ellen egy dolog szuperül beválik. A kiszellőztetés. Viszont idő is kell neki. Hazaérve ki kell akasztani valami esővédett helyre és reggelre kellemes lesz.


A tisztítóban meg ezért lehetett cigiszaga mert a tiszta ruha raktárban valaki dohányzott. :)

2019. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!