Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz lenne szalagav...

Szerintetek gáz lenne szalagavatóra az öltöny mellé vans cipő?

Figyelt kérdés
Sötétkék öltönyünk van de én nem akarok felvenni alkalmi cipőt mert feltöri a lábam nagyon csúnyán! Ezért egy sima fekete vans atwood ra gondoltam

2019. jan. 26. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Eléggé.
2019. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bocsi de ez a vélemenyem. Egyszer van szaalagavatód, ennyit kibírsz. 16l
2019. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy felpróbáltam nem néz ki rosszul mert az öltöny nadrágj nem az az ocsmány bő szárú hanem a kicsit szűkebb szárú.
2019. jan. 26. 23:44
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 épp ez a baj hogy egyszer van de akkor is van. Semmi kedvem hozzá. Az öltöny is baromi drága volt és sajnáltam rá a pénzt mert én egyáltalán nem maradok sokáig csak ameddig kötelezö
2019. jan. 26. 23:46
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Oke, te mar eldontotted hogy a szuper Vans csukaban mesz, oltonyben. Menj. Ettol meg taho viselet, de ugyis mindegy, sose talalkozol a tobbiekkel, mindegy ki mit gondol rolad, nem?
2019. jan. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolso latom megfogtad a lenyeget.. nem az a lenyeg hogy vans azt csak azert irtam oda hogy aki nem tudja hogy nez ki ra tudjon keresni. nyugi nem volt olyan drága nem kell irigykedni :D
2019. jan. 27. 00:23
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Gáz lenne.

Amúgy hagyjuk már ezt a szar dumát, hogy feltöri.

Tipikus balkáni cigány vagy 'D

Mi lesz a következő, gáz lenne e, ha felhajtanád a nadrágot, hogy lássa mindenki, hogy rajtad Adidas zokni van? :D

2019. jan. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is problémás. Vannak olyan helyzetek és helyek, amikor akár egy ilyen szett is jó lehet egy lazább zakóval, ám szerintem egy szalagavató pont nem egy ilyen helyzet. Értem én, hogy sokaknak ez nyűg, meg szükséges rossz. De egy van belőle. Próbálj jó képet vágni hozzá :D Mellesleg próbálj meg valakitől kölcsönkérni erre az alkalomra egy az öltönyödhöz való alkalmi cipőt.
2019. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk az igazgató aki ezt merte felvenni nem engedte ki a tömeg elé addig amíg hoztak neki rendes cipőt.

Keress egy normális alkalma cipőt de ne tornacipőt.

2019. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon gaz.

Az egy dolog hogy a lanyok a keringoruha ala mar balenciagat meg converset vesznek fel de a fiuknal nem takar a ruha..

2019. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!