Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék egy sima, egyszerű...

Akosszabo kérdése:

Szeretnék egy sima, egyszerű szép gyűrűt csináktatni magamnak, de nem tudom hogy aranyból, fehéraranyból, vagy ezüstből csináltassam-e?

Figyelt kérdés
Olyan anyagból szeretném ami nem annyira karcolódik, és sok-sok évig tartós marad nem kell rá költeni. Vagy jobban megéri egy ezüst ékszer és pár évente kipolíroztatni?

2019. jan. 29. 19:31
 1/4 A kérdező kommentje:
*csináltatni
2019. jan. 29. 19:32
 2/4 anonim ***** válasza:

A wolframból készült gyűrűk nagyon karcállóak. Ezüstös színűek, tehát jobban megéri, mint a valódi ezüst.


Más kérdés, hogy nekem az arany jobban tetszik, ezért inkább időnként felpolíroz(tat)om. :)

2019. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat ha van rá kb.100ezer forintod, akkor csináltad aranyból. Az is karcolodik,kell gondozni,de ertekallobb. Ha egy nullával kevesebb a keret,akkor marad az ezüst.

Egyébként ha van ra pénz, én hanyagolnám az arany-ezust vonalat, és platinából készíttetném.

2019. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Én mindennap hordom az egészen olcsón vett ezüst gyűrűimet már évek óta. Karcolás nincs rajtuk, pedig nem políroztattan. Szóval szerintem az ezüst is tud strapabíró lenni. De ha van rá pénzed és tetszik az arany szín, akkor arra is érdemes beruházni. De ha az ezüst szín tetszik jobban, szerintem nem éri meg többet fizetni a fehéraranyért, mikor külsőre alig látszik a különbség és a minősége sem annyira különböző.
2019. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!