Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországi Bershka boltban...

Magyarországi Bershka boltban dolgozó eladó tudnál segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon kellene nekem egy telefonszám, de nem vezetékes, hanem mobil szám, illetve magyar e-mail cím, nem contact@bershka.com, hanem valamilyen magyar, muszáj felvennem velük a kapcsolatot, mert elcsesztem a rendelésem és csak a Mo-i cég tud segíteni, de nem tudom őket egyszerűen sehogy elérni. Köszi előre is.
2019. jan. 30. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

irj neki privatot!


de egyebkent minden magyarorszagi bershkanak van kulon kulon tel szama

2019. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ááá, nehogy azt hidd, hogy bármelyiket is felveszik. Van egy magyarországi iroda, ott nem veszik fel a telefont, lassan egy hónapja minden nap hívom őket. Van bejegyzett fax számunk (mondom már leírom nekik a problémámat..., jó hülye voltam, hogy előre leírtam, mert felesleges időfecsérlés volt), az nem ad fax hangot. Magyaroszági e-mail címmel nem rendelkeznek, csak az anyavállalat angol címére tudsz angolul írni, ha gondod van. Ezt is megtettem, de a sablon szövegeken kívül nem nagyon segítenek érdemben. Tudom, hogy minden boltnak van telefonszáma (vezetékes, nem mobil), amit eddig egyik boltban sem vettek fel, pedig napokig, hetekig, szúrópróbaszerűen hívtak őket rengetegszer. Tehát, ha valaki elcseszi egy rendelését, ne várjon segítséget. Ott van náluk egy 6 ezer forintos és egy 15 ezer forintos rendelésem, amire közel egy hónapja nem tudnak megoldást találni. Szóval nagyon óvatosan ezzel a bolttal.
2019. febr. 12. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!