Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bakancs hordása egész évben?

Bakancs hordása egész évben?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy nagyon szeretem a bakancsokat. Nem furcsa, ha valaki egész évben azt hordja farmerral (persze nem rövidnadrággal)?

2019. jan. 30. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

De, furcsa, mert nyáron 40 fokban elég hülyén néz ki, de tényleg.

Ősszel, télen semmi gond, akkor úgyis hideg van.

2019. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
75%
Egy jól szellőző bakancs esetében valószínűleg a hosszú nadrággal lesz több kellemetlenséged, mint a bakanccsal.
2019. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyáron persze rövidnadrágot hordok, csak arra gondolok, hogy amíg hosszúgatyás időszak van, addig nem furcsa?
2019. jan. 30. 22:04
 4/11 anonim válasza:
49%
Nyáron a 30-40 fokos melegben a város közepén egyértelműen nem praktikus/furcsa. Természetesen vannak kivételek. Leginkább városon kívül nagyon esős időben (sár), túrázáshoz, vagy ha a munka miatt kell, semmi gond vele.
2019. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
53%

Azért az itteni válaszokból ítélve, sokaknak még nem volt jó minőségű, nyári bakancsa.

Sok, nyári katonai/sivatagi modell sokkal jobban szellőzik, és kényelmesebb nyáron, mint egy sportcipő!

2019. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
En volt hogy tavasszal vagy osszel mikor mar melegedett az ido egy bakancs szeru cipot vettem fel es egyresz nagyon meleg volt, masreszt meg tobben is kerdeztek hogy miert vagyok ilyen cipoben. Tehat azt tudom mondtani hogy igen furcsa az emberek szemeben, es gotos is kicsit szerintem
2019. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsa lenne nyáron

De ha neked ez tetszik akkor hordjad nyugodtan

2019. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A tél és az átmeneti időszak azért nem egész év.

Szeretem a bakancsokat, vannak különböző fazonok, vastagságok. Tavasszal-ősszel vékony, bélésnélküli biker stílusúakat hordok. Télen bundás combat-ot.

2019. jan. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nemhogy furcsa, hanem egyenesen hülyeség. Én is nagyon kedvelem "őket", de nem hordom egész évben. Amúgy vannak olyan bakancsok, amelyek rövidgatya mellé is jól néznek (nézhetnek) ki. Ehhez viszont a jó szett és jó a stílus alapfeltétel.
2019. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem külsőleg nem néz ki furcsán nyáron sem, ha sima bőr bakancsra gondolsz, ami nem bélelt. Rengetegen hordják nyáron fesztiválokon is rövidnadrággal stb. jól néz ki:) Viszont, hogy megsülsz benne az biztos és ugyebár nem túl egészséges ha be van izzadva folyton az egész lábad. Esős, hidegebb időkbe még jó, de mikor már kezd melegebb lenni, akkor hosszú nadrággal sem kellene hordanod szerintem.
2019. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!