Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van minden nadrágban...

Miért van minden nadrágban "tevetalpam"?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok,166cm és 48kg. Nem szoktam felhúzni a nadrágokat! Így is akármilyet veszek,egy idő után lóg a fenekemen,illetve egy nacim van ami nem ilyen,de azt meg egy picit szorít,ha begombolom. Kb 2 hete vettem egy nadrágot,direkt odafigyeltem rá,hogy ne legyen tevetalpam benne,egy darabig nem is volt,de most hogy már "betört" a nadrág, kezdi felvenni a nagyajkak formáját...annyira kellemetlen :( Mit csinálok rosszul? Van még valaki aki így van ezzel? Vagy lehet azért van mert kicsi a fenekem és ha edzenék rá akkor lehet jobb lenne?

A válaszokat köszönöm!



2019. jan. 31. 07:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Elöször is nem teveTALP, hanem tevePATA a kifejezés, amire gondolsz.

Másodszor a nadrágok szabása nem illik az alakodohoz, ezért rajzolódik ki a forma (valószínüleg aránylag nagyok a nagyajkaid és ezért jobban észrevehetöek).

Megoldás, hogy olyan bugyikat keresel, amik odaszorítják a testedhez, illetve keresel olyan fazonú nadrágokat, amik csípöben bövebbek, nem ráfeszülösek.

2019. jan. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nagyon sexy.
2019. jan. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Vagy tul kicsi a nadrag, vagy tul magasra huzod fel.
2019. jan. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon taszító úgy hogy inkább keress egy másik nacit.
2019. jan. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Használj tisztasági betétet
2019. jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Biztos jó minőségű nadrágot veszel? Nekem még nem fordult elő, meg alapból nem tapad ott oda annyira.
2019. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Női anatómia sajátossága. Minden nőnek van tevepatàjá ha kisebb nadrágott vesz fel vagy felhúzza a nyakàig a nadrágot.

Vàlassz jó méretű nadrágot!

2019. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Tevetalp:DD Ez aranyos volt. Amúgy meg abszolút nem hibás nadrágméret kérdése! Akinek lapos a szeméremdobja annak sose lesz tevepatája még akkor se ha nagyon felhúzza a nadrágot. Van akinek meg van ott egy kis zsírréteg (ami amúgy nem rossz dolog csak nem mindenkinek olyan!) annak meg lesz akármit csinál. Tisztasági betéttel viszont meg lehet oldani ezt a problémát!:)
2019. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Husis a puncid ennyi a dolog titka. Nagyobb a szeméremdombod, ahogy már valaki lentebb írta. Próbálj kicsit vastagabb minőségibb anyagú nadrágokat venni.
2019. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem hónaljig felrántott tüdőnadrágokban kéne korzózni.
2019. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!