Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron farmerben és hosszú...

Nyáron farmerben és hosszú ujjú ingben járni rendben van, vagy ciki?

Figyelt kérdés
Közeledek a 30-hoz, és komolytalannak érzem hozzám a póló+short kombinációt.
2019. febr. 1. 02:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
A harminchoz közel már elég érettnek kéne lenned ahhoz, hogy ne érdekeljen, mi a ciki. Egyébként egyáltalán nem az.
2019. febr. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem ciki ha nem izzadod foltosra
2019. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

De ciki. Ha ennyire öregnek érzed magad, akkor miért nem földig érő szoknyába jársz?

Te most 29 évesen is komolytalan vagy ezzel a felfogással.


A térdig érő rövidnadrággal, vagy a térdig érő szoknyával mi a bajod? Vagy te csak a p..csagatyát ismered?

2019. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem olyan mondegy ki mit gondol, idegenek velemenye egyaltalan nem erdekel :) ha epitkezesen dolgozom siman bemegyek utana pl bankba vagy vasarolni.


Szerintem nem a ruha teszi az embert, a hetkoznapokon biztosan nem.


Engem az se zavarna ha a miniszterelnok melegitoben mondana beszedet a kossuth teren.


Az viszont zavar hogy teged ennyire zavar. Hordj azt ami neked jolesik!

2019. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Én negyven felett valamivel is mindég sortba és pólóba járok és nem érdekelnek az idegrnek véleményei.

Ha meleg van akkor levetkőzök és nem fogok mások miatt hülyére izzadni.

2019. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem lenne ciki de ez az indok egy kicsit vicces.

Mintha 30 éves kortól már annyira öregek lennének az emberek.


Nekem sajnos sokszor muszáj hosszú testet takaró cuccokban lennem nyáron is, ha pont olyan az idő.

Nagyon érzékeny a bőröm, hófehér (én csak leégni tudok, barnulni nem de nem is akarnék mert nem tetszik) és tele vagyok anyajegyekkel is. Eléggé rosszúl bírom az erős napfényt. Úgy vagyok vele hogy akkor inkább legyen egy kicsit melegem de legalább nem égek le a hosszú újjú felsőkben és a hosszú nadrágokban vagy szoknyákban.

2019. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pont hogy egy jó farmer és ing nagyon divatos és jól tud kinézni szóval nagyon nagyon nem ciki. Én is így jártam nyáron, júniustól augusztusig 2018 nyarán átlag 25 fokok voltak az még simán jó ilyen ruhában az augusztusi 35 fokokban már azért előjött a rövid farmer.

Ja és a hosszú ujjú ing ujja felhajtva könyékig az meg még inkább "menő" és divatos. Pl így

[link]

2019. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Felhajtva, az. Mint aki a slusszkulcsát készül kivenni a kanálisból, mert beleesett. Rövidgatya helyett is a hosszút tűröd fel?
2019. febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen megszokott. Irodisták ahol elvárt a business casual öltözködés rendre így járnak nyáron is. A város tele van így öltöző férfiakkal már csak emiatt is.
2019. febr. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8-as


Akkor úgy látszik nem vagy tisztában azzal hogy rövidujjú inget nem igazán illik hordani, amolyan öltözködési szabály, ha meleg van a hosszú ujjút kell felgyűrni.

2019. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!