Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Lányok, hol lehet ilyen széles övet venni ruhához?

Régóta keresek, de sehol nem találok. Pedig szerintem nem csak nekem tetszik. Minimum 6 cm, maximum 8 cm körülit szeretnék. Közepén karika vagy téglalap legyen

Karika

[link]

[link]

Téglalap

[link]

[link]

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: ruha, öv, szélesség

febr. 1. 05:33  Privát üzenet  

A válaszok

Turkálóban. Ez a 90-es évek elején volt divat.

Esetleg kínai boltban, bőrdíszművesnél.

Csatot rövidáru boltban is.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 1. 05:42 Privát üzenet
Bizonyos fajta ruhákhoz alapból jár. Kínaiban vett blúzhoz adtak ilyet,cs én kidobtam.😀( nem volt praktikus)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 1. 06:55 Privát üzenet
Rendelj a wish.com-ról, van mindkét fajta, karika, téglalap... olcsó is, csak győzd kivárni, mire odaér

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 1. 14:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ez a melltartó (pirosban) nem lenne túl kihívó hétköznapi viseletre? Másik kérdésem hogy buliba a fekete ruhához jó lenne? Fiúk és lányok véleménye is érdekelne.
Lányok! Nektek milyen kendő tetszene elegánsabb ruhához? Hol vennétek?
Lányok! Milyen cipő lenne jó ehhez a ruhához szalagavató afteren?
Lányok milyen harisnya illene jobban az alábbi ruhához?
Lányok! Ti milyen csizmát hordtok tavasszal és ősszel pl. skinny farmerhez, szoknyához, ruhához? Hol veszitek?
Lanyok! Ehhez a ruhahoz ez a cipo illik?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!