Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket zavar ha valaki...

Titeket zavar ha valaki melegitot hord / latszolag nem erdeklo az oltozkodes? F

Figyelt kérdés

Nyolvan nem targyalasra vagy eskuvore gondolok dd engem hidegen hagy a divat es 23 evesen szinte barhova elmegyek “szakadt ruhaban” mert ez nekem kenyelmes es nem erdekel masok elvarasa:) westendbe is elmegyek munkaruhaban ha ott van dolgom :D


Szerintetek ? 23 vagyok.


2019. febr. 1. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Zavar, de nem szoktam megszólni senkit.
2019. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt vesz fel, amit akarsz, amiben kényelmesnek érzi magát.

Soha nem értettem, hogy miért kell ezt bárkinek is megkérdezni, hogy miért érdekli nagyon sok mindenkit, hogy gáz-e ez és ez a ruha.

2019. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem érdekel mások elvárása, de a véleménye meg igen? Hiszen mi másért tetted fel volna ezt a kérdést?! :DDD Amúgy meglátásom szerint a melegítőnadrág utcai hordása egyáltalán nem azonos azzal, ha valakit hidegen hagy a divat. Előbbi szerintem inkább egyfajta igénytelenség, utóbbi pedig nem. Én megértem, és talán el is fogadom, hogy ez egy könnyed viselet, de ezt normális utcai ruhákkal is meg lehet valósítani. A divat pedig mindenkire hatással van valamilyen szinten, és kész. Nem túl nagy kockázat ezt így kategorikusan kijelenteni.
2019. febr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso pont a hozzad hasonlo tomegemberekre gondoltam :D de nem baj 😉
2019. febr. 1. 12:24
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Igen zavar,szerintem roppant prolis.
2019. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem tokmindegy ki mit hord, lehet slampos vagy szakadt is, csak legyen tiszta es apolt.
2019. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem inkább az zavar, hogy 10-ből 9 azért hordja (nem csak ezt, bármi mást is), mert majmolni akarja a többit.
2019. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 3-a pont hogy nem tömegember, csak nem tudtad jól értelmezni, amit írt. :D
2019. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as
2019. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!