Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon lehet kapni...

Magyarországon lehet kapni ilyen fiú bodykat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2019. febr. 2. 07:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem.80, as évekbe volt ez divat . És nem lesz ilyen. Ne vegyél fel ilyet mindenki homárnak fog ítélni miatta. Inkább öltözködj mai férfi módjára mert a nőknek erre van igény.
2019. febr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Homárnak biztos nem! Mivel családom van gyerekekkel, és rendszeresen élek nemi életet! Nekem a párom rendszeresen hord bodyt, és mindig mondom neki milyen szexi rajta, nem rég ő mondta nekem hogy fogadjunk nem merem fel venni, de nem így történt mert fel vettem és nekem nagyon meg tetszett a body, ráadásul a páromnak is tetszik rajtam. Nekem azért jön be annyira hogy egy részes egyben van az alsó felső. Ezért kérdezem hogy lehet e ide haza kapni ilyet, mert simán vásárolnék magamnak belőle.
2019. febr. 2. 10:18
 3/25 anonim ***** válasza:
rendelj ebayről, ahonnan a képeket linkelted.. amúgy ha nadrágot veszek rá senki nem fogja tudni hogy body...
2019. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Metionin ***** válasza:
Ha ebayes képek akkor ebayen biztosan lehet kapni.
2019. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%

Márkásabb boltokba próbáld megnézni ott valószínű van.


Az első butával ne törődj ő a mostani beteg világban él miszerint minden férfi csak homár lehet aki nem boxerban,zokniba, és polóban van...

2019. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Remélem nem.

Apropó, pisi hogy lesz? Leveszed az összes ruhád?

2019. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát ez homokos de ha csak huncutkodáshoz kell rendelj ebayroo
2019. febr. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A homokos szót meg sem hallottam, nem fogok magyarázkodni mindenkinek!!! A body szimplán póló alatt hordanám. És nem "huncutkodáshoz" kellene :)! Másrészt egy ruhadarab viselésétől hogy lehet ilyen véleményt alkotni olyanról akit nem is ismer az ember.
2019. febr. 3. 09:00
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem érdemes killódani a külföldi rendelésekkel, én is hordok badyt és volt hogy rendeltem külföldről, de semmiben nem különbözik az itthon vásárolt pamut női badytól, így én azt veszek, ráadásul a méretbeni problémád adódik egy nagy macera a vissza csere, itt meg legfeljebb vissza küldöd cserére. A sok homáros köcsivel meg nem kell foglalkozni! Nekem is van kapcsolatom, és nagyon komoly, a csajom simán elfogadta hogy badyt hordok, kérdezte miért mondtam neki mert tetszik! Ennyi!
2019. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Pisi úgy lesz kedves barátom hogy alul kimlehet gombolni.

Segítek ha kevés a fantázia.


Ide lehet homárkodni még aki akar, de persze érthető hogy egy buta sincs az itteniek közül mert csak a fiúkat csesztetik a pitcsákat nem mert örülnek ha a nyamvadt kis egyetemviselt testükkel labdába rúgnak valamelyiknél...


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2019. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!