Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tudok soha jól kinézni?

Miért nem tudok soha jól kinézni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi nem áll jól nekem, semmilyen stílus vagy szabás, mindenben rosszul érzem magam. Lehetetlen megfelelő méretet találni nekem, D kosaras mellem, vékony derekam és széles csípőm van, tehát az S-es felsők karban jók, de a nyakamig csúsznak, az egy mérettel nagyobb meg már eláll teljesen a testemtől. Nincs olyan ruhadarabom amivel elégedett lennék, igyekszem tudatosan vásárolni, időt és pénzt is szánni a dologra, de sikertelenül. Mit csináljak, milyen ruhákat vegyek és hol? Hogy kombináljam őket, hogy felvehetőek legyenek? Nézegetek ezer magazint és posztokat, de nekem semmi nem áll jól és soha nem sikerülnek az összeállítások..
2019. febr. 3. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

Dehogyisnem!

Rosszul választasz ruhát magadnak.

Hosszìtott ingek esetleg?

Nem lètezik,hogy ne találj magadnak ruhákat!!!!

2019. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem akarod hogy bő legyen valami akkor egy kicsit segít ha betűröd vagy teljesen vagy csak egy kicsit az oldalánál vagy az elejénél. Szánj rá egy pár órát és probálj föl annyi mindent amit tudsz. Továbbá ha tényleg semmi nem tetszik magadon akkor valószínűleg a probléma a fejedben van. Vigyél magaddal valakit aki tud adni véleményt.
2019. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Mit meg nem adnék, hogy S-es legyek D-s mellekkel :D na jó tudom meg van az árnyoldala.


Írhatok öltözködési tippeket, valószínű homokóra vagy alma alakod van, de tovább lehet ezeket még bontani. Ha szeretnéd leírom miket gondolok jónak, meg küldök tippeket, de most inkább más: keress varrónőt.

Sajnos szívás, mert nem dolgoznak olcsón, de ha veszel inget, ő rád igazítja, egyik barátnőm hasonló méretekkel rendelkezik mint te, és annyira szépek rajta az ingek, 1000-1500ért veszi be a varrónő a derekát.

Azon kívül jó melltartót a triumphban kapni ilyen méretekre, az más fél siker, jó minőségű, rugalmas pólók is jól állnak.

A keresztbe csavart dolgok is biztosan jól állnak:

[link]

2019. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
én is ilyen testarányokkal rendelkezem és rajtam minden jól áll, könnyen kapok magamra ruhàt. 23/L
2019. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!