Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A női, de főleg lánykabátok...

A női, de főleg lánykabátok nagy részén miért van eszméletlen nagy kapucni?

Figyelt kérdés

Mivel az alja a nyak helyett a vállcsúcson - vagy még lejjebb - van, a nő feje kb 2x elférne benne, jobbról-balról a szembeszél béleli ki és még így is marad hely 5 kg krumplinak.

Pl.: [link]


2019. febr. 4. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szét van nyitva a cipzár, ha összehúzná, pont jó lenne úgy, hogy ne legyen egy szűk ketrec. Ez egy teljesen normális kapucni szabás.
2019. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Régi kabátom nekem is nagykapucnis volt és hiába húztam fel teljesen egy kisebb szél akkor is levitte.
2019. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy átestek a ló túloldalára, de elvileg azért, mert hatalmas frizurakölteményre rá nem tudnál húzni egy akkor sapkát vagy kapucnit, amit kis golyófejű hapsira terveztek. Én férfi vagyok, de fiatal koromban volt egy időszak, amikor hosszú, félméteres hajam volt, meg még sok is volt belőle. Emlékszem, mikor jött a tél - előtte sose gondoltam volna, hogy ilyen probléma is létezik - egy csomó kabát kapucnija használhatatlanná vált, sőt, már a nyakamig se tudtam a kabátot összecipzárazni, legszívesebben kivágtam volna egy nagy lukat rá, hogy valahova férjen a hajam.
2019. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 3-as mond.

Meg nekem van régi kabátom kisebbre szabott kapucnival és idiótán néz ki.

2019. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3assal vagyok, könnyebb ráhúzni egy kontyra vagy copfra. nekem mindig kontyban van a hajam, szóval én eleve csak ilyen kabátot veszek már. engem pont, hogy a kicsi kapucnik zavarnak pulcsikon is.
2019. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, elképzelhető, hogy ezért.

Érdekes módon viszont ennek ellenére a manapság menő hajleszorítós bojtos ovis sapkákba meg mindnek befér a haja...

2019. febr. 5. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:

"hajleszorítós bojtos ovis sapkákba meg mindnek befér a haja..."


Ha ezt hiszed, nagyon tévedsz, mert nem fér bele mindenkinek a haja.

2019. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha nagy lenne a kapucni akkor a zsinórt is össze lehet húzni a kapucnin és bekötni szorosra,hisz azért van rajta.
2019. febr. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!