Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan csinájam meg a cipőfűző...

Hogyan csinájam meg a cipőfűző végét?

Figyelt kérdés
Nagyon bomlik, és hiába égetem, nincs benne olyan anyag ami olvadna. Szigszalagot probáltam de nem fogja rendesen hiába égetem rá és a lyukon is nehezen megy át. Valami ötlet?

2019. febr. 4. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Atlatsz koromlakkal fesd be
2019. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Atlatszo**
2019. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fehér zsécsé FTW

[link]

2019. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zsugorcső vagy fűzőcsere.
2019. febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem valami szuperkülönleges darab, csak egy sima cipőfűző, akkor érdemes lenne megfontolni hogy újat veszel. Nyilván ha túrabakancsba való különleges fűző az más kérdés, de sima kerek vagy lapos cipőfűzőt párszáz forintért árulnak már, lehet jobban megéri mint naponta ragasztgatni meg zsugorcsővel, szigszalaggal és hasonlókkal kísérletezni.
2019. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Konlrétan az egyik a 20 soros, a másik meg a 14 soros acélbetétes bakancsom fűzője :D és hát 2 meg 4 méterben nagyin nem kapni olyan anyagut amu nem szakad el pár hét után. Amit vettem korábban 2 méteres (20 sorosba azt összekötöttem és ugy fúztem be hogy elöl az első lyuknál volt a csomo) azt már sehol se árulják... rockpincés füzők 2 hónapnál tovább nem húzták... sok fajta füzőm volt már ami azt illeti
2019. febr. 5. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!