Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruha a divatosabb...

Melyik ruha a divatosabb manapság a középiskolás tini fiúk körében?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor néztem azt, hogy a középiskolás, "babaarcú", vékony tini fiúk mit viselnek az utcán, és bejön a fiatalos stílus.

Az a cél, hogy kinézetre 'fiatal középiskolás (páwa?) fiú' legyek. Természetesen felnyírt hajjal. Komolyan!


Vajon az ilyen jellegű [link] cipő, vagy a Vans cipő, vagy esetleg a New Balance cipő a divatosabb?

Ezen felül a prémeskapucnis kabátból a zöld vagy a fekete a divatosabb?

Illetve sapkából a normál, vékonyabb sapka vagy a snapback a divatosabb?



2019. febr. 5. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Cipőből az általad felsorolt/belinkeltek közül Egyiksem,de ha választani kell nagyon max a Vans.A kabátot nem is értem,amit te mondasz 2-3éve volt divat.Most prémesbe inkább a farmerkabát a divat.A sapkát pedig mindenkinmagának választja,stilsutól és fejformától változóan.
2019. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

A tinibabacipő 50k+ -nál kezdődik(nevetséges:D), kabátból a zöld, sabkából a sima vékony baseball sapka, vagy ha téli, szövet sapka, akkor vastagabb, ami a szélén feltűrhető.



De a p*csgyilkos strech nadrágot se felejtsd ki, ami a bokádig sem ér, hogy ott meg látszódjon a színes, mintás zokni!



Hidd el, aratni fogsz:DD

2019. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi a fazs??
2019. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Cipőből Vans szerintem. Kabátot nem tudom nálunk a legtöbb fiú szövet vagy bőrkabátot hord nem ilyeneket. Snapback sapka szerintem kiment màr a divatból bàr nem nagyon értek hozzá. De inkább az ilyen sima (nem sültös) sapkákat hordják. Amúgy fjallravenkanken táskát, meg cipőből kilógó hosszú hülye mintás zoknit hordanak sokan. Fiúk-lányok egyaránt. Akár híres festményeseket vagy napraforgósakat vagy pizzásakat. Màrmint ilyen mintájú zoknit :D

Mondjuk ez nem pont pawa stílus, csak a környezetemben lévő fiúk stílusa.

2019. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Fjallraven hátizsák az új Fila táska:-). ("De egyedi vagy.")
2019. febr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!