Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennyi ruha, cipő már túlzás?

Ennyi ruha, cipő már túlzás?

Figyelt kérdés

Vagy még teljesen átlagos mennyiség?


32 kötött pulóver, 10 farmer, 18 póló, 20 egyberuha, 16 szoknya, 5 blúz, 4 ing, 3 dzseki, 5 kabát


5 csizma, 4 sportcipő, 3 vászon cipő, 4 szandál


3 retikül, 4 hátizsák, 1 vászon táska


21 éves korom óta van rendes ruhatáram, tehát 4 év alatt lett ennyi ruhám.


25l


2019. febr. 5. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az
2019. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább aránytalan.Túl sok a kötött és kevés pl az ing.De egyébként nem sok.
2019. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Hiányolom a tűsarkukat és a bőrkabátokat.
2019. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem okés, ami egyedül túlzásnak tűnik nekem az a kötött pulóverek száma. De egyébként a többi szerintem átlagos.
2019. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Attol fugg. Hasznalod mindet? Kitudod oket rendesen hasznalni es nincs olyan amit evente 1x veszel fel es nem alkalmi ruha?

Nekem ennel sokkal sokkal tobb van, megis elegnek erzem, de meg szivesen adnek a ruhataramhoz, mert szeretek varialni, osszevalogatni oket.

Nekem pl ennyi van es mindet feltudom haszalni egy evben tobbszor is, persze vannak kedvencek

Pulcsik 19, nacik 22, polok/bodyk/crop toppok 60, kabat/bunda/farmerdzseki/bordzseki 19, combcsizma 2, bakancs 1, sportcipo/sneaker 5, magassarku 4, egyberuha/overal 20, szoknya 12, furdoruha 7, taska 10-12, ovek 8, napszemcsik 8, melegitoszettek 10-12db.. az otthoni ruhaim szama meg meg kicsit magasabb, alvos, hajfestos polok stb.


Nekem ez nem sok, en kitudom hasznalni. Neked kell eldontened, hogy sok-e vagy sem. Vezess naplot, hogy melyiket mikor hordtad, es amelyiket nem, attol valj meg :)

Vagy tedd a fogas elejere azt amit nem hordtal meg pl a heten, es amit hordal a fogas vegere, vagy masik szekrenybe stb

2019. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem kevesebb ruhám van és ami van annak is egyrésze el van hordva. Kérdés hogy ebből mennyi van jó állapotban.

Nálad szerintem nagyon sok az egyberuha, nekem 1 téli egyberuhám van, 2 nyári alkalmi, 3 nyári mindennapos.

Van egy nyárias hosszú szoknyám, egy rövid nyári szoknyám, 4 téli szoknyám és egy alkalmi szoknyám.

Kinek mennyi ruha elég és milyen minőségű az is más kérdés.

Az én ruháim nem fast fashion annál picit jobb minőség és mivel otthonról dolgozom, kevésbé hordom el őket mint aki rendszeresen naponta jár munkába.

2019. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Minden ruhám hordom, mindegyik jó állapotban van.

Azért van sok egyberuhám, mert nyáron többnyire csak azt hordok, néha szoknyát felsővel.

Rövidnadrágom például egyáltalán nincs, mert nem szeretem, nem is tudnám kihasználni.

2019. febr. 5. 20:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Leírom nekem mi van:

-12 ing

-3 gyapjú pulcsi ha nagyon hideg van

-7 kevert pulcsi

-4 átmeneti pamut pulcsi

-4 farmer

-3 szövetnadrághoz hasonlíthato modern anyagból

-2 régebbi pamut nadrág

-1 gyapjú nadrág télre ha hideg van

-1 átmeneti hosszú szoknya

-1 téli ruha

-4 téli szoknya ebből 1 alkalmi

-1 nyári szoknya

-1 nyári sort

-2 nyári alkalmi ruha

-1 nyári nadrág törtfehér

-6 jobb poló

-6 elhasználtabb poló

-2 szövetkabát

-1 tollkabát

-3 tavaszi kabát

-3 téli átmeneti kabát

-sálak ebből több van

-1 kalap téli

-3 sapka télre

-1 pár bőrkesztyű


3 csizma, 4 sportcipő, 2 alkalmi szandál, 4 félcipő, 2 téli alkalmi cipő, 3 szandál

8 táska

2019. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos. Nekem rengeteg ruhám van tényleg és esélytelen, hogy ki tudjam használni. Azt hiszem annyi elég példának, hogy kb 120 pólóm van (ebben a toppok nincsenek benne). Szóval ne aggódj teljesen jó!
2019. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elég kemény, nem túlzás, gondolom összegyűlt az évek alatt, de mindig meg akartam kérdezni, hogy ezt hogyan meg hol tároljátok? Úgy hogy ne gyűrődjön, ne legyen rendetlenség.

Sokkal kevesebb ruhám van, szezononként átválogatom, de Budapesten a belvárosban élek, itt az, hogy tárolásra használjam a lakásom egy részét, elég drága mulatság.


Különben 22 vagyok, szóval még kivárom a végét, mi lesz itt 3 év múlva :D de van ami 3-4 éve meg van és hordom rendszeresen.

Nekem pl cipőm több van, meg blúzom és ingem, de sokkal kevesebb pulcsim (talán 4) meg egybe ruhám sincs ennyi.

2019. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!