Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nők őszintén miért...

Lányok nők őszintén miért vesztek fel olyan rövidnadrágot amiben kint van a popsitok ha utána folyton le húzzátok mert ki látszik a popsitok?

Figyelt kérdés

:D :/ most őszintén ha kínosan érzitek mert kint van akkor miért húztok fel olyan rövidet amiben tudjátok hogy kifog látszódni egy kicsit


sokszor látom ezt az utcán de még külföldi videókon is


pl a csajok ilyen kinti fotózáson vannak mert valamilyen hírességek és alapból olyan tágas rövid naci van rajta az egyiken amiből egy kicsit kint van neki és abban az 5 percben le húzta vagy hétszer-nyolcszor látszik rajta hogy kényelmetlenül érzi magát de akkor is olyant vett fel!


miért? miért? én érzem már magam gázul ezeken látván :/



2019. febr. 6. 00:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Tök aktuális
2019. febr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát igen pont a legaktuálisabb :D de nem a téli időszakot kell nézni hanem a többit
2019. febr. 6. 11:23
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet a semleges "fenék" megnevezést használni? 8 évesnek érzem magam a popsizástól.


Nekem sok ruhámat kell igazgatni. Most is ülök felsőben meg szoknyában, ha felállok, mindig meg kell igazítanom.

2019. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
a női ruhák 90%-át igazgatni kell viselés közben. én igyekszem kiszúrni azt a maradék 10%-ot, és abból válogatok magamra ruhát. nem mindenki húzza fel ezeket. akik megszokták alapból, hogy igazgatni kell a szoknyát is, felsők jó részét is, azok már reflexből igazítják, nem azért, hogy ne látszódjon, szerintem :D
2019. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Mert minden nőben benne van a közönségesség és alpáriság illetve ha rákérdeznél választ csak annyit adna hogy mert más is ezt viseli.


Mondjuk ez igaz a pasikra is a szigorúan térdig érő angolszász nacijukkal.

2019. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Most őszintén, neked nem mind1 hogy ki mit vesz fel?

Ha hosszú nadrágba vagyok,azt is megigazítom ha leülök vagy felállok..

Sőt nem csak a nők,de a férfiak is megigazítjàk magukon a ruhát.

Én nem hordok ennyire rövid nadrágot, hanem a normàlis hosszúságot szeretem,amiből nincs kint a fenekem. De képzeld hogy azt is igazgatom, ha kényelmetlennek érezném.

2019. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

A nők felfele "soványodnak" ezért felcsúszik, a férfiak meg lefele (vagyis felfele pocakosodnak) ezért lefele csúszik.

Meg hát ugye a nőknél pár éve ettől függetlenül is alap, hogy felrántják tüdőig. Aztán egy idő után rájönnek, hogy akkor meg alul van problem.

2019. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem néha a rövidnadrág, ha ülök, fájdalmasan bevág, és más lány is említette már. Nem is szeretek azt hordani, gondolom emiatt igazítják meg többek között.
2019. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem nem mindegy azert írtam ki a kérdést! Meg alapból nem azt a nadrágot kérdezem ami rendesen le ér hanem azt ami már sétálásnál is latszik a lökhárító
2019. febr. 6. 21:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom, hogy ilyen extra rövidben hogyan képes valaki utcára menni...
2019. febr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!