Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyhogy nem fáznak a nők egy...

Hogyhogy nem fáznak a nők egy szál nejlonharisnyában?

Figyelt kérdés
Ma reggel Pesten -1 fok volt, és munkába menet vagy 4-5 nőt láttam, akiken volt nejlonharisnya.Ennyire melegítene? Mert igencsak össze voltak húzódva, mint a makkász! Mindíg is aktuális dolog, hogy időjárásnak megfelelően kell(ene) öltözni, de most tényleg azért öltöznek így, hogy mutogassák magukat? Mert szerintem elkelne még a pamutharisnya is, ha mindenképpen szoknyát akar felvenni.Kellene még pár fok meleg ahhoz, hogy egy 15- 20 denes harisnya is elég lenne a lábon.

2019. febr. 6. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Melegít, egy kicsit.


Aztán meg attól is függ mi van a melóba...ha ezerrel ordít a fűtés akkor szvsz inkább fél óra cidri mint 8 órát izzadni aztán csatakosan vissza a fagyba.

2019. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Napközben biztosan olyan helyen vannak, ahol meleg van. Meg nálunk 7 fokot mondtak mára, az nem hideg. Biztos úgy voltak vele, hogy reggel kibírják azt a kis hideget, de utána egész nap jó lesz.

Mutogatják magukat? Mutogatni pamutharisnyában is lehet. Sőt, nadrágban is.

2019. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ez ugyanaz, mint amikor a fiatal lányok bokavillantós nadrágban és edzőcipőben caplatnak a városban. Nincs benne logika (ezt nőként is elismerem :D), viszont jól néz ki. Csak a következmény nem éri meg, nálam az biztosan lenne.
2019. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
én nem tudom, de nem értem. ilyenkor még bőven macskanadrágot húzok a farmer alá.
2019. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem tanárom azt mondta hogy a nejlon haricsna jobban tartja a hőt mint egy harisnya. Aztan kitudja hogy igaz e.

Én is szoktam fel venni ilyenkor nejlon harisnyát, de csak enyhébb időben.

És nem azért veszem fel hogy mutogassam magam! :)

Mindenki azt vesz fel,amit akar.

Mindenkinek sajat baja ha felfázik vagy megbetegszik.

2019. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Erről volt már cikk is, poénos.

https://www.youtube.com/watch?v=qowDVTsRIEQ

2019. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Engem is látnál munkába meg egyetemre menet nejlonharisnyában -1 fokban. Az egyik előzőnél van a megfejtés, a távolságok amiket sétálnom kell az érintett megállóktól amik az egyetem, a lakásom és az iroda mellett vannak 5 perc, 2 perc és 6 perc ebben a sorrendben. Ellenben mindhárom helyen bent 20 fok van, úgyhogy teljesen indokolatlan -1-hez öltöznöm. Inkább fázok összesen 7 darab percig reggel mint hogy utána folyjon rólam a víz mire a bejárattól az előadóig érek.

Amúgy a térdig érő kabátom alatt nem tudom mi a jó eget mutogatnék nejlonharisnyában, a szexi bokámat?

2019. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
Megint jönnek a harisnya fétisesek 🤨🤔
2019. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!