Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan vegyem rá a 18 éves...

Hogyan vegyem rá a 18 éves lányomat hogy horgyon néha lapostalpú cípőt?

Figyelt kérdés

A lányomnak nincs lapostalpú cipője és nagyon félek attól hogy tönkre megy a lába.

ha felhozom a témát sarkonforul és othagy!



2019. febr. 9. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nemrég olvastam, hogy a magas sarkú cipőt hordó nők kevésbé képesek az orgazmusra, mert valami izom elcsökevényesedik vagymi. Ez vmi új kutatás eredménye. De talán ez is egy ok lehet, hogy kevesebbet hordja a magas sarkút.
2019. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Ültesd le és beszélj vele, máshogy nem fog menni.

Mondd el neki, hogy 18 évesen lehetne már annyira érett, hogy felfogja, hogy te csak jót akarsz neki és nem viccből fújod a magadét. Én is szeretem a magassarkú cipőket és többségben azt hordok, de én is tisztában vagyok azzal, hogy nem tesz jót a lábamnak, ezért cserélgetem lapos talpúval. Lehet, hogy most nem érzi a hátulütőjét, de talán 10-20 év múlva fogja és még akkor sem lesz olyan idős, majd egész életében szenvedhet a problémái miatt..

2019. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Fűrész van otthon?
2019. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Ha tökéletesen érzi magãt magassarkú cipőkben, akkor ne avatkozz bele az öltözködésébe!

Rengeteg különbség van magassarkú és magassarkú között is, és a kényelem nem a magasságon, hanem a kialakításán és a sarok vastagságán múlik.

15 éves korom óta rendszeresen viselek magas cipőket, mert jóval a női átlagmagasság alatt vagyok jelenleg is. Még az otthoni papucsom is platformos. Am I normal?!

Rengeteg alacsony nő van így ezzel. Egy szép, kényelmes magassarkú csizma vagy szandál viselése magabiztosságot ad neki, és ez az, amit rengeteg átlagos magasságú ember soha az életben nem fog megérteni.

De természetesen nem a magasságom az egyetlen, amiért napi szinten viselem ezt a cipőt. A környezetem és az én számomra is ez az én stílusom legmarkánsabb kifejezőeszköze, az önazonosságom szimbóluma, és ha fizetnének, akkor sem bújnék trampli sportcipőkbe.


Egészségügyi szempontok... Nos, amióta magassarkút viselek, teljesen eltűnt a lúdtalpam, már nincs olyan nagy mértêkben kardvádlim, mint előtte, a lábaim sokkal izmosabbak és karcsúbbak, a tartásom sokkal jobb lett, és nem mellesleg jóval magabiztosabb vagyok és sokkal jobb lett az önértékelésem, mint anno. Kell ennél több? 🙂


Ergo: ne vedd el tőle azt az eszközt, amitől önazonos lehet, és amiben egyébként jól érzi magát, pláne ha 18 éves! Szerintem el tudja dönteni magától is, hogy mit és MIÉRT szeretne viselni...

2019. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Remélem, a helyesírásába azért nem akarsz beleszólni.
2019. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
18 evesen lyoga van hozza, haggy horggya.
2019. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Ő nem próbált még rávenni a helyesírási szótár olvasgatására?
2019. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%

Inkább legyen elegáns nőies mint egy meleg trampli aki férfi acélbetétes bakancsot visel.

Én a helyedben örülnék hogy elegáns nőies nő lett a lányomból.


Ami pedig a lábát illeti az adottság függő mivel van pár nő ismerősöm aki világéletében magassarkút hordott és semmi baja a lábuknak.

2019. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!