Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek lányok bejön ha egy...

Nektek lányok bejön ha egy fiú régi lógós ruhában járkál, mint Tupac? Mert én is így vagyok a mai divat. Katasztrófa, de ettől a stílusomtól sokan lenéznek.

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem nem szèp.

Változtatnod kène.

2019. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon nem jön be
2019. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

Olyan suhanc stìlus...

Ne csodálkozz nem tisztelnek,ha Te saját magad nem tiszteled,hogy adjál magadra.

2019. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tetszik,oké,hogy Tupacnak jól állt,de másnak nem.
2019. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm!🤗

Attól függetlenül, maradok olyan amilyen vagyok pár válaszoló kedvéért nem fogok másba járni, további szép napot!

2019. febr. 10. 10:40
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

Nem csak a válaszolòknak nem tetszik,hanem az embereknek 😛

Te magad ìrtad.

De akkor többet ne csodálkozz,ha lenèznek.

2019. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
nem jön be
2019. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Jól teszed mert legalább nem homároznak le!


Érdekes hogy soknak ez sem tetszik,viszont ha testhez álló ruhákat veszel fel akkor akkor búza vagy.


Ki érti ezt...

2019. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válasz! Hát igen a mai világba már minden baj, nem baj ha trógernek hívnak vagy suttyónak, legalább egyedi vagyok:) peace!✌
2019. febr. 10. 12:30
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem tetszik, de ugyanugy az en stilusom se nagyon jon be az emberek nagy reszenek. De nem erdekel, mert en igy erzem jol magam, mindenfele jottmentek velemenye nem fog megvaltoztatni. Teged se izgasson, legyel az, akinek erzed magad, hordj olyan ruhat, ami ugy erzed kifejez teged.


Az, hogy mi jon be a lanyoknak... lehet hogy igy kevesebb csaj vesz eszre, de akinek felkelted az erdeklodeset, valoszinuleg hasonlo stikusu/erdeklodesu lesz mint te. Szoval tobbet er majd neked.

2019. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!