Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Most ha nem hordok folyton feketét akkor nem is lehetek rocker?

Egész kiskorom óta rock zenét hallgatok, nem bírok mást, de az öltözködésemre nem hat ki. Mármint szeretem a feketét, meg az ilyen rockeresnek ható cuccokat, de nem csak ilyet hordok és utálom a bandás pólókat szerintem nagyon gagyik. Pár napja viszont pár ilyen pózerolós kölyök beszólt, hogy én a lófaszt szeretem a rock zenét, hogy nézek már ki?

-fekete bakancs, fekete nadrág, lila csipkés felső volt rajtam.

febr. 12. 02:27  Privát üzenet  

A válaszok
Szellemi fogyatékosok véleménye ne érdekeljen

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 12. 05:50 Privát üzenet

Én sem hordok feketét és mégis thrash, death metált hallgatok.

Sőt hajam sem hosszú.

F/42

A válaszíró 24%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont febr. 12. 15:22 Privát üzenet

"pár ilyen pózerolós kölyök"

Aki azzal foglalkozik, hogy ki a nagyobb rocker (vagy behelyettesíthetünk bármi mást), az divatmajom. Most ez tölti ki az életét és önelégült, hogy ő a legnagyobb atomrocker és az marad haláláig, de pár év és kinövi.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 12. 17:49 Privát üzenet

Ez a ki az igazibb rocker csak 14-17 éves korban ekkora szám (bár némelyiküknél később is, igyekezd elkerülni az ilyeneket), aztán majd felnőnek. Felnőttként majd megváltozik a dolog.

Én mindig heavy/death metált hallgattam és hallgatok is, de az idők folyamán teljesen megváltozott az öltözködési stílusom. Ennyi idősen én is törekedtem arra, hogy megmutassam, mekkora kemény arc vagyok, de mára már szinte csak magassarkút, világos színeket, nagyon csajos dolgokat hordok. De a metál szeretete megmaradt. Idővel felfogják agyilag, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz, azt veszel fel és azt hallgatsz, amit csak akarsz. Most ezt még hiába mondanád nekik, meg vannak róla győződve, hogy egyedül ők az “egyedi és IGAZI” rockerek, mindenki más meg tucat, de engedd el a dolgot. Majd felnőnek.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 12. 19:42 Privát üzenet

Ne foglalkozz ezzel.

Lassan 20 eve black metalt hallgatok, de pl vilag eletemben utaltam a zenekaros polokat. (No vagyok, a par noi szabasut amiket egyebkent kaptam itthoni fetrengos cuccnak hordom).

Amugy en csak feketet hordok meg mindig, mert sokkal egyszerubb igy mosni meg vasarolni, de annyira mindegy, hogy ki mit visel, koncerteken az emberek fele nem feketeben van. A lila felsore beszolni meg kulon vicces, nekem is volt lila korszakom, a legjobb szin a vilagon.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont febr. 12. 20:34 Privát üzenet
_mihi_ nevű felhasználó válasza:

Én meg mindig feketét hordok, hosszú a hajam és a ruhák szabásától függetlenül a legtöbb embernek mindig rocker vagyok:)

Oké, hogy többek között szeretem a rockzenét is (nagyon is), de én meg ezt unom már. Folyamatos skatulyázás. Sajnos :/

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 12. 22:05 Privát üzenet
Én mindig is punk rockot hallgattam de egyáltalán nem tartom magam punknak és egyáltalán nem is öltözöm annak... talán egy sex pistolsos pulcsim van meg egy olyan bőrdzsekim mint ami a punkoknak szokott lenni az a motoros vagy minek mondják. Meg van két 26mm fültágítóm meg egy száj piercingem de az egyáltalán nem a zene miatt hanem azért mert tetszik. Egyszer se mondta rám még senki se azt hogy pózer de nem is érdekel ki minek tart.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont febr. 12. 23:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok nők őszintén miért vesztek fel olyan rövidnadrágot amiben kint van a popsitok ha utána folyton le húzzátok mert ki látszik a popsitok?
Ilyen boltokat tudtok ajánlani?
Folyton kilóg a seggem?
Rockerek, metalosok! Rockpincében milyen minőségűek a ruhák?
A lányoknak mi a bajuk az így öltözködő férfiakkal?
Mi a véleményetek az olyan lányokról, akiknek ilyen az alkata és folyton feketébe járnak, acélbetétes bakancsba? Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!