Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 8. osztályos (tanárbúcsóztató)...

8. osztályos (tanárbúcsóztató) Bankettre mit illik felvenni?

Figyelt kérdés

#illem #öltözködés #bankett #tanár búcsúztató
2019. febr. 12. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én annó egy egyberuhában mentem,királykék volt teljesen egyszerű szabással,viszont a háta teljesen nyitott volt.
2019. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, ez nem volt olyan nagy ünnepség. Csak egy kis éneklés, utána meg evés és beszélgetés.

Én egy blúzban mentem és farmerben.

2019. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ezt 12.ben nagyon túlreagált az osztályfőnök, hogy ennyire meg annyira elegánsan kell kiöltözni. Ehhez képest a többseg teljesen hétköznapi ruhában volt, annyi hogy farmer és egy csinosabb felső/ing. Én egy egyszínű ingben fekete gatyában és mintás vansban voltam. (Senki nem vette le rólam 😅 ahogy másról se a sportcipőt) A tanárok se öltöztek ki egyaltalán.

Amúgy szerintem egy inggel/blúzzal és sötet nadrággal nem lehet mellé lőni. Nekem van egy pár felsőm ilyen célokra ami nem is a túl elegáns de nem is a hétköznapi kategória.

2019. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen!!
2019. febr. 13. 17:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2019. febr. 13. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!