Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

8. osztályos (tanárbúcsóztató) Bankettre mit illik felvenni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: bankett, öltözködés, illem, tanár búcsúztató

febr. 12. 16:25  Privát üzenet  

A válaszok
Én annó egy egyberuhában mentem,királykék volt teljesen egyszerű szabással,viszont a háta teljesen nyitott volt.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 12. 16:30 Privát üzenet

Nekem, ez nem volt olyan nagy ünnepség. Csak egy kis éneklés, utána meg evés és beszélgetés.

Én egy blúzban mentem és farmerben.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 12. 17:38 Privát üzenet

Nekünk ezt 12.ben nagyon túlreagált az osztályfőnök, hogy ennyire meg annyira elegánsan kell kiöltözni. Ehhez képest a többseg teljesen hétköznapi ruhában volt, annyi hogy farmer és egy csinosabb felső/ing. Én egy egyszínű ingben fekete gatyában és mintás vansban voltam. (Senki nem vette le rólam 😅 ahogy másról se a sportcipőt) A tanárok se öltöztek ki egyaltalán.

Amúgy szerintem egy inggel/blúzzal és sötet nadrággal nem lehet mellé lőni. Nekem van egy pár felsőm ilyen célokra ami nem is a túl elegáns de nem is a hétköznapi kategória.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 12. 18:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszöm szépen!!

# 4/5Időpont febr. 13. 17:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

# 5/5Időpont febr. 13. 17:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szürke farmernadrához, milyen ing illik?
Bőr hatású farmert illik iskolába hordani?
Állásinterjúra IT területen mennyire illik kiöltözni egy nőnek?
Fekete ing, szürke farmernadrág mennyire illik össze? Nyakkendő ilyenkor elhanagolható?
Diplomaosztóra illik feketébe menni?
Egy terhes nőnek tényleg nem illik testhezálló felsőt felvenni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!