Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy sápadtabb fehér bőrhöz,...

Egy sápadtabb fehér bőrhöz, barna szemhez és barna hajhoz, széles csípővel és alacsony,150 körüli magassággal milyen ruhát érdemes felvennem, ami kicsit csinosít és divatosabb?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit megújulni most, hogy lassan közeledik a tavasz, igaz, még messze nincs itt, de nem árt már most rákészülni, hogy végre jó idő lesz, és irány a szabad levegő. Általában a nadrágokkal vannak gondjaim, mert nem mindegy, a széles csípőmhöz mit veszek fel, picit molett vagyok, van még rajtam egy tíz kilós felesleg amit még le kéne dobnom. Nagyon szépen köszönöm előre is a jó tanácsokat :)

2019. febr. 14. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Bőrnasrág magassarkú csizma dzseki.


Ez szerintem nőies és csinos.


F/42

2019. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó ötlet #1-es.
2019. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha összeér a combod,a bőr nadrág kényelmetlen lehet. De egy szűkebb farmer,kivagottabb felső vagy csipkés ujjú blúz nagyon csinos tud lenni. És ne hordoj nagyon bő ruhákat,meg rejtsd el magad,mert ez előnytelenebb. Amire büszke vagy,vagy szereted magadon,hangsúlyozd ki.

Pl.: szexi nyakad van,hordj gyakrabban nyakláncot ami oda vonzza a tekintet. De garbot ne.

Pl.: jó feneked van, hordj olyan nadrágot ami kiemeli. De melegítőt ne.

Ilyenek. ^^

2019. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképpen ment a zöld kéz nektek, különösen neked, utolsó. :) Így könnyebb lesz majd válogatni a darabok között, hogy van egy támpont. :)
2019. febr. 15. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!