Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan divatos mostanság...

Miért olyan divatos mostanság a fiúk/férfiak körében a főleg szürke melegítőnadrág? Nem mutat túlzottan sokat?

Figyelt kérdés

Néhány éve tök ciki lett volna ilyesmiben megjelenni az utcán, nem? Én a mai napig is csak otthon vagyok hajlandó melegítőnadrágot felvenni, de persze az idők változnak, így a divat is. Ami a leginkább szemet szúr nekem ebben az újkeletű hóbortban, hogy a férfiakon elég sokat enged láttatni, ha értitek, mire gondolok. Az utcán, buszon, villamoson, egyéb helyeken sok-sok ember ebben jár, és szó szerint kidudorodik benne az egész csomagjuk. Nyáron ugyanez van, csak akkor rövidnadrágban járnak, de az anyaguk ugyanez, sőt olyankor a meleg miatt néha egyértelműen nincs rajtuk még csak alsógatya sem, és himbálózik odalent minden.


Félreértés ne essék, nem vagyok én prűd, és egy-egy jó pasin meg is nézem szívesen, de már napok óta az jár a fejemben, hogy hogy mernek ilyet felvenni. Vagy ezt nem látják magukon? Vagy más pasikon nem szúrja ki a szemüket, hogy mekkora dudor van ott? Oké, hogy nem azt nézik, de ez egyszerűen már elég durván szembetűnő dolog.



2019. febr. 14. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem divat csak azt hiszik
2019. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Divat vagy nem divat, nekem néha jól esik melegítőt hordani. Alsót mondjuk mindig veszek alá, de nem hinném, hogy a csomag annyira látszódna. Nekem villamoson a fenekemet fogdosta már meg pár csaj amikor melegítőben voltam :D a farmerhoz képest hihetetlenül szabadabb az ember mozgása és kényelme, legalábbis nekem. Főleg, hogy sport miatt elég vastag a combom, farmerok meg feszülnek rendesen, nem tudok nagyobbat lépni mert félő, hogy a lábam közt szétszakad és szellőzőnyíládt szerkesztek a golyszliknak :D Egy melegítőben simább a mozgás, ilyenek miatt nem kell aggódni.
2019. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Fogalmam sincs, de rohadt ciki és igénytelen. Mintha pizsamában indulnának el otthonról. Egyszerűen nem tudom ép ésszel felfogni, hogy hiányozhat valakiből a stílus és szépérzék morzsája is.
2019. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Halálom a melegítő utcára,borzalmasan néz ki.
2019. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Rájöttek, hogy a tapinaci farmerjuk tök kényelmetlen, plusz 5 elkezdi hordani, a többi meg majmolja.
2019. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Tisztelet a kivételnek , de sok a hiú közöttük akik nem mernek változtatni a szürke egyhangú unalmas általuk férfiasnak tartott öltözékükön mert ők azt hiszik hogy így férfiasak és ha esetleg szînesbe nyomnák akkor nyílván kézzel készített cserépedénynek néznék őket.


Talán ebből fakad ez a buta naív stílus jópár pasinál.

2019. febr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!