Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért néznek le a stílusom...

Miért néznek le a stílusom végett? Vans cuccaim vannak, és adidas felső inkább a márkás dolgokat kedvelem mert, mindig félre teszem rá a pénzt és megveszem ruha mániás vagyok fiú létemre, mit változtassak? Vagy ezek csak irigyek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 14. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát így látatlanban nehéz bármit mondani, de igen, vélhetően irigykednek csak, vagy tényleg szarul nézel ki.
2019. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok rád irigy, főleg az összefüggő mondataidra!
2019. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyedi stílusom wan, gondolom azért! Sok lány nézeget!:)
2019. febr. 14. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján elég tucat sportmárkás stílusod van. Ez se nem egyedi, se nem olyasmi, amire büszke lehetne lenni. Túlárazott alsó-középkategóriás ruhák, amiket gondolom mindennapi használatra veszel annak ellenére, hogy nem oda valók.
2019. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolso nagyon szepen felvilagositotta, a muveletlent. :D Amugy ma pont lattam egy csajt vanses taskaval es szerintem, tok meno, nekem nem sok deszkas cuccom volt eddig, de most szeretnek, mert laza es kenyelmes. De eleg dragak.
2019. febr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!