Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt válasszak ehhez...

Milyen cipőt válasszak ehhez a ruhához? (esküvő)

Figyelt kérdés

Ilyen ruhám lesz az esküvőmön, mivel szűk családi körben fogjuk csak tartani, feleslegesnek találtam ennél puccosabb ruhát felvenni.


[link]


[link]


Nem szeretnék krémszínű tipikus esküvői cipőt, mert azt később nem használnám, olyat szeretnék, amit tudok majd más alkalmakra is felvenni.



2019. febr. 14. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szép ruha:)

Szerintem egy fehér cipő illik hozzá, más nem nagyon, esetleg ha mondjuk lesz rajtad egy másmilyen színű blézer/táska, akkor azzal megegyező is lehet. De szerintem ez a ruha pont úgy lenne gyönyörű, ahogy van, fehéren fehér cipővel. Ha hordasz világos színeket, akkor fel tudnád venni a cipőt máskor is.

2019. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen színű a ruha élőben? Hófehér vagy inkább törtfehér?
2019. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Törtfehér
2019. febr. 14. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy nude színűt vennék hozzá. Egy teljesen egyszerű, egyszínű, kicsit fényesebb, olyan lakk hatásút, de nem azt a nagyon gagyi, kimondott lakkcipőt, hanem egy kicsit szolidabbat. De jó lehet ezüst, púder, pezsgő színű vagy akár arany is. Vagy egy extrémebb színű is, mondjuk azt akkor utána nem tudod bármihez felvenni.

Szerintem a feketén kívül nagyjából bármi jó.

2019. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!