Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha lekopott egy kicsit a...

Ciki ha lekopott egy kicsit a Nike felirat a cipomrol?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Nike huarachet ami nagyon tetszik, sokan mondtak hogy szép. Viszont ma vettem észre hogy valószínűleg nem eredeti, mert a Nike feliratból az e kezd lekopni. Igazából nem érdekel hogy igazi-e vagy nem mert nem ezért kértem ilyen cipőt hogy menőzzek vele hanem mert jól néz ki. Szerintetek gáz ilyen cipőbe suliba járni? Előre is köszi a válaszokat!

2019. febr. 17. 14:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként az osztálytársamnak is van ilyen cipője és neki eredeti szóval remélem hogy nem feltűnő
2019. febr. 17. 14:56
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

' Igazából nem érdekel hogy igazi-e vagy nem mert nem ezért kértem ilyen cipőt hogy menőzzek vele hanem mert jól néz ki.'


Ha nem menozni kerted volna, nem az erdekelne hogy jol nez ki, hanem hogy praktikus-e.


Igen, ciki hamis cipot hordani, helyette kerhettel volna jot is.

2019. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
40 valahány ezerért nem kell cipő és szerintem még 30 ezekért is sok És ezzel a szüleim is így vannak
2019. febr. 17. 15:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem annyira ciki, mintha a talpa kopott volna lukasra, de a felirat szinte új lenne.
2019. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Aliexpressen lehet 2dollárért is ilyet kapni
2019. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De amúgy nem annyira feltűnő olyan mintha igazi lenne csak az E betűnek az alja egy kicsit kezd lejönni de ha vissza nyomod akkor nem látszik nagyon
2019. febr. 17. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Ne csinálj belőle problémát. Vagy mittomén, úgyse fogják megszólni, de ha mégis, tehetsz úgy, mintha te se tudtál volna; vagy nem kell úgytenni, de lecarhatod az "És akkor mi van?" Kérdőmondat kíséretében; vagy pedig:):):) Elneveted a dolgot, hogy "hááát ,igen, ez nem eredeti":):):) És akkor mész tovább:):):)
2019. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Replikát hordani gáz.
2019. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a topomon levo pipa toredezett szet, nem erzem cikinek, nem is erdekel. Nikeban vettem, az is ugyanugy meg tud kopni (de celnak megfelel).
2019. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert mindegy, hogy Nike vagy sem, nem a márka számít, hanem a minőség, hogy hány évet húzol ki vele. Addig hordd, amíg foszlottra nem taposod. HA már repedt, lyukas, szrul néz ki, akkor cseréld le.
2019. febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!