Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szűkített szárú világosszürke...

Szűkített szárú világosszürke melegítőnadrág egy fehér Nike Airmax-el hogy megy? Suliban nem ciki?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
2019. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát necces,nekem a melegítő az otthoni,edzős cucc iskolába és ilyen helyekre nem hordanám semmi pénzért.Viszont ha te abban érzed magad kényelmesen akkor hord nyugodtan,pláne a szűkítettet,az nem gáz.
2019. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Az én véleményem szerint a melegítőnadrág utcára,iskolába stb. nagyon ízléstelen és gáz.
2019. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Vannak ma már divatos, egész jól kinéző mackók is, akinek van hozzá érzéke, abban is tud normálisan megjelenni. Hát annál mindenképp normálisabban, mint azok, akik ilyen 30 évvel ezelőtti szabású elképesztően trogyli, ronda farmerokban flangálnak. (Piacok, kocsmák rozzant népén szét lehet nézni...) Igen, 30 éve egy sima mackó is normálisabban nézett ki, mint az akkori farmerok, ezt nektek már nehéz elképzelni. Szóval nem csak a ruha fajtája, hanem a konkrét kivitelezése is szempont.


Meg tudjátok, ha annak idején egy-két merész, utat törő fiatal nem kezdett volna el pólót hordani (ütötték és rúgták őket, ahol érték), akkor most ott tartanánk, hogy még ti se hordhatnátok, csak ezeket a kockás ingeket meg iskolaköpenyeket. Akkoriban még kérdés volt, hogy "férfiember kimehet-e egyáltalán ing nélkül a lakásajtón?", mert a póló az túl sima, túl pizsamás, túl 'uzis, és hadd ne soroljam... Akkor a gyereket egy póló miatt hazaküldte az igazgató az iskolából. Akkor azt annyira nem tartották elfogadható ruhaviseletnek, mintha most valaki pelenkában szaladgálna. Ugyanúgy meg kellett vívni a harcot, hogy hímneműek járhassanak szűkített szárú nadrágokban, nem csak ilyen elefántláb izékben. Sőt, nem olyan rég még farmerrel sem engedtek volna be se munkahelyre, se sehova, csak ilyen élére vasalt szövetnadrággal. Iskolába kék köpennyel. Hogy a lányoknak is mondjak valamit: nem olyan rég a nők még szoknyában jártak a gyárba, elképzelhetetlen lett volna, hogy egy nő nadrágot húzhasson...


Na ezért becsülöm én azokat, akik utat mernek törni, és nem szeretem azokat, akik állandóan a tisztességes ruhaviseletről hápognak. Ha mindig minden rajtuk múlt volna, akkor most úgy néznénk ki, hogy tudom, az már nekik is fájna.

2019. febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy egymáshoz jól passzolnak, de szerintem is igénytelen utcára, suliba ilyet felvenni. Boltba leszaladni még elmegy. De ez magánvélemény. Milyen Air Max-ről van szó amúgy?
2019. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

attól függ hogy néz ki

ma már simán van olyan amiről elsőre nem mondod meg hogy melegítő

2019. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 maoriérzések ***** válasza:
25%
Alapból azt veszel fel amiben jól érzed magad.Ha igényesebb vagy akkor nem.Csak könyörgöm télen ne titok vagy bokazoknit!!!A sok hülye kis kreténnek senki nem magyarázza el miért?
2019. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy már melegítőnadrágban menjél a suliba!
2019. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is abba járok mindig bástya
2023. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó. nem kell hallgatni az itteni sznobokra
2023. júl. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!