Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy Ray-ban, oakley napszemüve...

Egy Ray-ban, oakley napszemüveg megér 3x annyit mint egy Polaroid?

Figyelt kérdés
13-ért már kapni polaroidot, polarizált lencsével, ami szerintem eléggé fontos, ha már ennyit szán az ember egy napszemüvegre. Nézegettem a fent említett márkásabb szemüvegeket, 30-ezres csak az alapmodell, 45től van polarizált lencsés (ami kb 500 ft-os plusz tétel lehet maximum). Akiknek van/volt POLARIZÁLT ray-ban - oakley-ja és polaroid-ja is, éreztetek valami különbséget?

2019. febr. 17. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát azt neked kell eldönteni,hogy megéri-e neked a drágább.Nyilván másabb a minőség mind a keretben mind a lencsében.
2019. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt a különbséget látom hogy egy drágább ray-ban (vagy bármi más jó de borsosabb árú márka) nem csak polarizált hanem a lencse a visszaverődő éles fényeket pl autók szélvédőjéről tompítja, a keret is jobb minőségű, és sokszor súlyra könnyebbek. Szerintem ezért nem éri meg 3x annyit fizetni, de ha neked fontos szempontok, vagy ha mondjuk egy huszasért látod akciósan, megéri.
2019. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen megéri. Nekem volt (sajnos eltört) egy igaz Ray-Ben-en, a képe valami varázslatos volt. Nem az általános képet tompította, hanem valahogy az egész világ kontrasztosabb lett. Élmény volt, ha rajtam volt.
2019. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!