Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruhaüzletekben érdemes...

Melyik ruhaüzletekben érdemes fehérneműt venni?

Figyelt kérdés
Cosmos, New Yorker, Pepco, kínai, Kik és C&A van a környéken.
2019. febr. 18. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Melltartót lidlben szoktam, bugyit pepco. Sima kis francia pamut bugyik vannak tök jó áron.
2019. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bugyi tényleg a Pepcoban a legolcsóbb.
2019. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A New Yorker-ben vettem a melltartóim, ameddig még volt rám méret, most már sajnos a legtöbb boltban nincsen. A bugyik is jók ott, de a különlegesebbek kicsit drágák.
2019. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En mostanaban New Yorkerben szoktam melltartot, mert ott mar tudom milyen meret jo ram, meg eleg szepeket is szoktam talalni leakciozva. A bugyik ja, szerintem is dragak, de neha azert veszek parat. Hetkoznakra viszont h&m-es bugyikat veszek, pamut, es 2000-3000 ft a 3 db-os csomag.
2019. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb. az összes melltartóm az F&F-ből van, mert csak ott találok magamnak megfelelő méretet. Más ruhaüzletek, illetve kifejezetten fehérnemű boltok esélytelenek, mert ott is alig van igazán nagy méret.

A minőséggel maximálisan meg vagyok elégedve. Jópár darabom évek óta meg van, és semmi probléma nincs velük.

2019. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!