Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Wish, AliExpress, eBay és a hasonló külföldi "áruházak" mennyire megbízhatók MÉRETEZÉS szempontjából?

Ali-ról és eBay-ről is rendeltem már mind2ben megbízok, de ha rendelnék egy pullóvert akkor annak a méretezése pontos, vagy inkább felejtsem el?

Keress kérdéseket hasonló témákban: divat, vásárlás, eBay, Aliexpress, ruha

febr. 18. 20:48  Privát üzenet  

A válaszok
Ezek nem áruházak,hanem weboldalak,ahol több 10.000 árus kínálja a cuccait...lehetetlen általánosítani, de azért az megállapítható, hogy a legtöbb esetben az ázsiai ruhák kisebbek,mint az eu-s meretezesuek.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 18. 21:03 Privát üzenet
A méretek megfelelnek a szabvány eu-s méreteknek, de minőségben minden ruha elég borzasztó ezekről a helyekről

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 18. 21:20 Privát üzenet

Ali: erdemes akar ket merettel is fole menni, mert tobnnyire azsiai meretezesuek a cuccok.

Alin az a jo, hogy sok review szokott kenni, nemelyik a vasarlo mereteivel is, ugyhogy az jo kiindulopont.

Vettem mar onnan par ruhadarabot, de nagyon kinaik, egy-ketto van csak, amibol jo minosegut sikerult kifognom es hordom is rendszeresen, a nagy reszen viszont tuladtam.

Ebay: az olcso cucc mind kinai, azoknak a meretezesere ugyanezek igazak. Van viszont sok EU-s elado, en angoloktol rendszeresen vasarolok, azoknak realis angol meretezes van megadva, azokkal mindig elegedett voltam.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 18. 22:23 Privát üzenet
Érdemes olyan terméket keresni amin sok vásárlói visszajelzés van. A valódi méretüket és a választottat is leírják sokan, jópáran a magasságuk is megjelölik. Én rendszerint képek alapján is szűröm a visszajelzéseket. A vásárlói fotókon látszik a valódi anyag és szabás.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 18. 22:42 Privát üzenet

Az eladót milyenre osztályozzák s mennyien vettek már tőlük azt is kell nézni.

+ kitapasztalni.

Vannak olyanok kiktől nem rendelek, de vannak akik nagyon megbízhatóak.

Meg kell nézni a méret táblázataikat s annak megfelelően választani.

S azt is figyelembe venni: Milyen a ruha anyag tulajdonsága.

Pl mennyire rugalmas.

Egy szoknyánál volt gondom, a dereka nem volt rugalmas és úgy bújtam bele, mint a poloba (ki tudom akasztani vállam), majd varrtam bele húzózárat oldalvarrás mentén.😂

Volt pár fail ruháknál, azokat pedig kijavítottam, de itt jön a kérdés:

Mi van azokkal kik nem tudnak varrni?

Mert varrónőhöz elvinni nem érné meg, mert van hogy többet kér a ruha áránál (akár 2-5x árral)

Egyik haverom elvitte nadrágja szárát felvarratni (3000/szár)

😂

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 19. 05:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Wish, Ebay-hoz hasonló megbízható külföldi oldal?
Massimo Duttihoz hasonló minőségű, olcsó férfi ruhaboltot tudtok ajánlani? Lehet online is, külföldi üzlet.
Starshinershez hasonló külföldi oldalak, akik sokat szállítanak magyarországra? és mindenféle ruhanemű van
Külföldi online boltból kb mennyiért szállítanak házhoz ruhát? Illetve milyen egyebeket kell tudni a hasonló rendelésekről?
Esetleg van valami hasonló oldal? Gardrobcsere.hu külföldi változatban?
A külföldi Topshop márkához hasonló itthon beszerezhető márkákat tudtok mondani?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!