Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Férfinek ilyen rövidnadrág?

Ehhez hasonló, csak sötétkék rövidnadrág jó utcai viseletre?

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: nadrág, rövidnadrág, nyár, ruha, öltözködés

febr. 19. 16:18  Privát üzenet  

A válaszok
Nyaraláskor, kötetlen programra, szórakozáshoz, városi sétára, baráti társaságba igen. Munkahelyre, iskolába, jobb étterembe, kávéházba, rendezvényre nem.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 19. 16:49 Privát üzenet

Mi a gondod vele?

Nekem rövidebb van és egyértelmű hogy nyáron rövidet visel az ember, a pitcsákon is rövid van mert ésszel öltöznek csak a férfiaknál jött divatba az angolszász viselet majmolása.

Ami inkább nevetséges és megbotránykoztató.

F/42

A válasz 7%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 13%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 19. 18:13 Privát üzenet
A névében is benne van, SPORT rövidnadrág. Sportoláshoz oké, utcára nem venném föl, max ha edzeni vagy strandra megyek.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 19. 19:10 Privát üzenet
Viszont valami zoknit is vegyél hozzá, ne ezt a nevetséges balerinazoknit.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 19. 20:19 Privát üzenet

Menő rövidnadrág, mondjuk én ennél rövidebb shortokat hordok.

(F)

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 20. 20:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy 20-on éves férfi néha járhat cicanadrág, rövidnadrág kombinációban utcán, plázában stb? tudom, hogy már volt kérdés, csak kíváncsi vagyok a véleményekre? Pulcsival vagy akár...
Lányok nők őszintén miért vesztek fel olyan rövidnadrágot amiben kint van a popsitok ha utána folyton le húzzátok mert ki látszik a popsitok?
Lányok/nők valójában mit gondoltok amikor fel vesztek egy forró nadrágot amiből ki is látszik a popsi?
Fiúnak jól áll a rózsaszín?
Vehetek még fel ebben az évben rövidgatyót a munkahelyen? Ti vesztek még fel rövidgatyót a melóban? Jártok rövidben melózni? (F)
Hol lehet még ilyet találni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!