Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nők miért erőlködnek a...

A nők miért erőlködnek a férfi vagy uniszex kockás ingekkel?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megeszik őket, lötyög rajtuk, tiszta gebévé teszi a vállukat, lapossá a mellüket. Ezt valahol ők is érzik, mert sokan inkább be sem gombolják és feltűrik az ingujjat, mert nyakig begombolva, mint egy aneroxiás, de tényleg.

pl

[link]

[link]

[link]

[link]


2019. febr. 19. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert igénytelenek, és az öltözködés terén is verik a nyálukat az egyenjoguságukról még akkor is ha némely ruhákban homárkásan néznek ki.
2019. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Kérdés. Ebből szerinted melyik férfi vagy uniszex? :D

Egyébként nekem is van ilyen piros-fekete kockás ingem, és képzeld (meg fogsz lepődni) azért hordom, mert tetszik. Az oversize cuccok amúgy is divatban vannak, csomó csaj hord olyan pólót vagy pulcsit ami "lötyög rajtuk". Mondjuk ezek az ingek pont nem lötyögnek rajtuk. És hidd el, nem azért nem gombolják be, mert eltűnne a mellük, hanem az ilyen nők alapból szeretik a dekoltált felsőket. Az ingujj feltűréssel nem tudom mi bajod, és nem értem neked miért tűnik anorexiásnak az aki begombolja az ingét :D Max vékonyabbnak tűnik, de szerintem a legtöbb nő vékonyabbnak akar tűnni.

2019. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

És akkor most feltehetnénk a kérdést, hogy a férfiak/fiúk miért hordanak szűkszárú nadrágot? Rózsaszín pólót/pulcsit? Miért kontyolják fel, fonják be a hajukat?

Miért fogadjuk el a srácoknál az ilyen öltözködési stílusokat, és a nőknél miért nem a kockás inget?

Könyörgöm!

Ha mindent mutat egy nő, akkor egy büdös k..va, ha mindenét eltakarja akkor meg túl férfias...

2019. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
87%

Miért kéne ehhez erőlködni? Akinek tetszik az hordja, akinek nem, az nem.

Egyébként sok férfi találja vonzónak ezt a stílust, nyilván ez is lehet egy szempont.

2019. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2-es

De, ezek minimum uniszexek. A női ing felül feszülős, a 2 oldala elöl nem párhuzamos, az ujja másképp van. Illetve ezek tetszőleges kombinációja. És persze illene rendes méretben megvenni.

[link]

[link]

[link]

3-as

Jogosak is a kérdéseid, de gondoltam egyszerre csak 1-et kérdezek.

2019. febr. 19. 18:36
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Mit foglalkozol vele? Az ő dolguk, mindenki azt hord amit akar.
2019. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
1%

3.


A férfiak csak azért hordanak rózdaszínt meg szűkszárú nadrágot mert ti kifosztottátok a férfi ruhatárat!

És mivel egy bő lötyögős ruha férfias elméletileg de megláttuk rajtatok ezért nem lehetett eldönteni hogy most milyen szabás melyik nemhez tartozik.

Remélem segítettem..

2019. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

#5

Azok is egyértelműen női szabásúak. Egyébként ez szerintem csak egy sima divathullám. Magát a dolog vonzerejét nem értem sem női, sem férfi oldalról. Inkább annak a számlájára írom, hogy ha olyan nőn van a kockás ing, aki krumplis zsákban is jól nézne ki, akkor nem deal breaker, de még egy ilyen szép nő is szebben nézne ki nőiesen öltözve.

2019. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1%
Általában a homár nőkön látok férfi ruhákat ezzel is jeleznek a külvilág felé..
2019. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

6-os

Nem tudom feltűnt-e, hogy mi ennek az oldalnak a címe? Én legalább egy konkrét kérdéssel foglalkozom, te inkább magadnak tedd fel a kérdést, hogy te meg miért másokkal?

2019. febr. 19. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!