Tapadó szoknya?!

Figyelt kérdés
Vettem egy gyönyörű szoknyát, de amint felveszem "áramos" lesz és hozzám tapad. Nem értek az anyagokhoz de valami bársonyféle lehet. Mit tehetnék?

2019. febr. 19. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Valószínűleg az anyagában van műanyag (poliészter).

Ha azt szeretnéd, hogy a testedhez ne tapadjon, akkor legfeljebb annyit tehetsz, hogy alá veszel egy hosszabb shortot vagy rövidebb halász gatyát, DE amit a szoknya eltakar.

Amennyiben azzal van problémád, hogy leülsz, és a szoknya a lábadhoz/combodhoz tapad, és folyton lefelé kell húzkodni, akkor vagy a combjaidra / harisnyádra fújsz egy kis hajlakkot, és ez meggátolja a felcsúszást, vagy a bugyi+nylonharisnya kombóra (harisnyán kívülre is, plusz) felveszel egy újabb bugyit. Ez a helyén fogja tartani a rakoncátlankodó szoknyát.

2019. febr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam az a baj, hogy áramos lesz
2019. febr. 20. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Statikus. Az ellen semmit sajnos. Muanyagbol van. En azt vettem eszre azok harisnyaval meg rosszabbak. Sajnos nem egytol kellett e miatt mevalnom. Probald ki hogy bekened a combod testapoloval az nekem neha bejott
2019. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Földeld le magad, pl fogj folyamatosan egy fűtéscsövet.
2019. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

jut eszembe: létezik antisztatizáló öblítő, pont az ilyen feltöltődött ruhák ellen, ha jól tudom, még folyékony mosószer is van, de öblítő mindenképp.


[link]

2019. febr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
A vessző miatt nem teszi élővé a link felét, de így van eredetileg. Talán, ha kimásolod a böngésződ kereső ablakába, akkor működni fog.
2019. febr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindenesetre küldjél egész alakos fényképet. :)
2019. febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Előző hozzászólást a humor nevű jelenség tárgykörébe gondoltam tartoztatni.
2019. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!